Turpinās Dailes teātra bērnu un jauniešu fotokonkurss „Ceļojums uz Nekurnekadzemi”Gatavojoties Dailes teātra pirmizrādei „Pīters Pens”, turpinās bērnu un jauniešu fotokonkurss „Ceļojums uz Nekurnekadzemi”.

Lai piedalītos fotokonkursā, jāiepazīstās ar Džeimsa Metjū Berija darbu „Pīters Pens” un jāizveido fotogrāfija par tēmu „Ceļojums uz Nekurnekadzemi”.

Līdz 18.augustam fotogrāfiju lūdzam nosūtīt uz adresi reklama@dailesteatris.lv vai arī izdrukāt (sākot no A5 formāta) un atstāt Dailes teātrī (ieeja no Bruņinieku ielas puses) vai sūtīt pa pastu ar norādi - konkursam „Ceļojums uz Nekurnekadzemi”, obligāti norādot vārdu, uzvārdu, vecumu, adresi un kontakttālruni. Adrese: Dailes teātris, Brīvības iela 75, Rīga, LV–1001. Konkursa nolikums pieejams šeit: http://www.dailesteatris.lv/zinas/613.

Visi konkursa dalībnieki saņems ielūgumu uz pasākumu „Nosvini skolas sākumu Dailes teātrī kopā ar Pīteru Penu, Vendiju, kapteini Āķi un citiem Nekurnekadzemes varoņiem!” 1. vai 2.septembrī! Uzvarētāji saņems ielūgumu uz izrādi „Pīters Pens”, kā arī citas balvas.

Visu konkursam iesniegto fotogrāfiju izstāde būs apskatāma Dailes teātra foajē pasākumā „Nosvini skolas sākumu Dailes teātrī kopā ar Pīteru Penu, Vendiju, kapteini Āķi un citiem Nekurnekadzemes varoņiem!”.

Jāatgādina, ka pirmizrāde „Pīters Pens”, kuras režisore ir Laura Groza-Ķibere, notiks 31.augustā, bet 1. un 2.septembrī plānots arī pasākums „Nosvini skolas sākumu Dailes teātrī kopā ar Pīteru Penu, Vendiju, kapteini Āķi un citiem Nekurnekadzemes varoņiem!”. Pasākums sāksies jau plkst.16.00, kad būs apskatāma fotokonkursa „Ceļojums uz Nekurnekadzemi” darbu izstāde, notiks atraktīvas radošās darbnīcas, būs sarūpēti pārsteigumi no Dailes teātra sadarbības partneriem, varēs fotografēties kopā ar īstiem Nekurnekadzemes iemītniekiem, nobaudīt īpašo kafejnīcas piedāvājumu, kā arī muzikālos pārsteigumus.

Foto: Publicitātes
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas