Turpinās darbs pie animācijas filmas “Rotaļlietu stāsts 4”Aktieris Toms Henks atklāja, ka šobrīd ieraksta savus dialogus animācijas bērnu multfilmai “Toy Story 4” jeb “Rotaļlietu stāsts 4”.

Runājot par viņa iesaistīšanos pēdējā studijas “Pixar” franšīzes daļā, viņš norādīja, ka tagad tiek ierakstīts multfilmas skaņu celiņš un pati multfilma iznāks 2018. gādā, jo tas aizņemot daudz laika.
“Man tiek plānota ierakstu sesija otrajā decembrī,” atklāja Henks.

Pēc “Toy Story 3” iznākšanas, kad aktieris pauda iespēju, ka varētu iznākt ceturtā multfilmas daļa, ar viņu esot sazinājušies ASV izklaides industrijas korporācijas “Disney” advokāti, skaidrojot viņa līgumsaistības neapspriest jauno filmu, jo tas esot ietekmējis “Disney” akciju tirgu. Henks uz to esot atbildējis ar humoru: “Hei, man žēl, bet ļaujiet atgādināt – es esmu Vudijs!”

Tāpat Toms Henks pastāstīja par to, cik grūti ir ierakstīt četru stundu dialogu sesiju, atklājot, ka tajos brīžos viņa diafragma saņem kārtīgu treniņu. Ikreiz, kad viņš dodoties mājās, viņam nākoties pie tās turēt ledu, jo tā esot pamatīgi pārmocīta Vudija īpatnējā saziņas veida dēļ.

Šogad tika apstiprināts, ka tiks izlaista ceturtā “Toy Story” daļa – sākotnēji tika paredzēts, ka tā uz ekrāniem būs redzama 2017. gadā, taču nu datums pārcēlies uz 2018. gada 15. jūniju.

“Pixar” pagājušā gada novembrī apstiprināja, ka “Toy Story 4” galvenās lomas varoņus Vudiju un Bazu Gaismas gadu ierunās Toms Henks un Tims Alens.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas