Tuvāko 20 gadu laikā tiks atklāta planēta, uz kuras mīt dzīvībaBalstoties uz NASA publicēto ziņojumu, pasaulē pastāv aptuveni miljons planētu, uz kurām varētu eksistēt dzīvība. Tiek norādīts, ka kādu no tām atklās tuvāko 20 gadu laikā.

Kā ārvalstu medijiem norāda Kosmosa teleskopu zinātnes institūta direktors Mets Mauntins, iespējams tuvāko 20 gadu laikā tiks atklāta planēta, uz kuras varētu atrasties dzīvība. Šis mirklis būtu fenomenāls vien tā iemesla dēļ, ka cilvēkiem nāktos apjaust, ka viņi vairs nav vienīgā civilizācija visumā.

Pirmdien notiekošajā NASA un kosmosa zinātnieku konferencē mediji tika iepazīstināti ar sekojošo plānu, kas paredz meklēt dzīvību ārpus Zemes. Lai atrastu dzīvību tiks izmantoti jau esošie teleskopi, kā arī tiks pielietoti jauni, jaudīgi līdzekļi, lai tiktu apsekotas vēl neizpētītas vietas.

Kā norāda NASA astronoms Kevins Hends, ir atrastas teju vairāk kā miljons planētu, uz kurām iespējams atrodas dzīvība un 20 gadu laikā tiks atrasta vismaz viena planēta, uz kuras mīt dzīvība.

Foto: Publicitātes
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas