Tuvojas Eirovīzijas Nacionālās atlases „Eirodziesma 2012” fināls

Jau pavisam drīz – 18. februārī Ventspilī, teātra namā "Jūras Vārti" notiks Eirovīzijas Nacionālās atlases "Eirodziesma 2012" fināls.

Šogad par tiesībām pārstāvēt Latviju Starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Azerbaidžānā cīnīsies desmit fināldziesmas, kuras izpildīs Andris Ābelīte, "Triānas Parks", Samanta Tīna un Dāvids Kalandija, Roberts Pētersons, Paula Dukure, "Mad Show Boys", Elizabete Zagorska, PeR, Anmary un Rūta Dūduma.

Tā kā šogad aprit desmit gadi, kopš Latvija uzvarēja Eirovīzijas dziesmu konkursā, kā goda viesis tieši no Parīzes uz pasākumu ieradīsies Marija Naumova. Uz skatuves kāps arī pērnā gada uzvarētāji – grupa "Musiqq", ar īpaši Eirovīzijai gatavotu priekšnesumu koncertā piedalīsies čellistu grupa "Da Gamba", Olga un šīgada Šveices pārstāvji Eirovīzijā – puišu duets "Sinplus".

Katram, kurš apmeklēs pasākumu klātienē Ventspilī, ir iespēja laimēt lidojumu divām personām (turp un atpakaļ) uz kādu no Eirodziesmas sadarbības partnera – aviokompānijas "Turkish airlines" galamērķiem. Un kādēļ lai tas nebūtu Eirovīzijas Starptautiskais dziesmu konkurss Baku?

Biļetes uz Eirovīzijas Nacionālās atlases posma "Eirodziesma 2012" fināla koncertu un ģenerālmēģinājumu ir pieejamas "Biļešu servisa" kasēs visā Latvijā. Ģenerālmēģinājuma sākums plkst. 14.00, bet "Eirodziesmas 2011" fināla koncerta sākums – plkst. 19.00.Eirovīzija ir vienīgais dziesmu konkurss, kurš Latvijas mūziķiem piedāvā unikālu startu starptautiskajā muzikālajā arēnā, un tikai pateicoties Eirovīzijas dziesmu konkursa uzticamajam sadarbības partneriem – Ventspils pilsētai un Ventspils attīstības aģentūrai – LTV arī šogad var organizēt Nacionālo atlases kārtu un nodrošināt Latvijas mūziķu dalību starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā.
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas