TV Zvaigzne tiks noskaidrota jau 15.decembrī Kanālā 2!Pēc desmit nedēļu ilgas apmācības, neskaitāmu spriedzes situāciju pārvarēšanas un plašas emociju gammas izdzīvošanas jau 15.decembrī tiešraidē Kanālā 2 un TVPlay notiks realitātes šova TV Zvaigzne fināls, kurā tiks noskaidrots uzvarētājs.

Finālā sacentīsies astoņi dalībnieki un viņus vērtēs Kanāla 2 skatītāji, izsakot viedokli telefona balsojumā.

Visu rudens sezonu Kanāla 2 skatītāji ir uzcītīgi atbalstījuši jaunās TV Zvaigznes, aktīvi sekojot līdzi ikdienas pārraidēm, atbalstot un paužot viedokli sociālajos tīklos, kā arī izsakot simpātijas dalībniekiem, atbalstot izbalsošanas reizēs.

Šova TV Zvaigznes dalībnieks Dzintars Neimanis saka: „Laikā, ko esmu pavadījis šovā, esmu pārvarējis bailes no tiešraides, kas mūsu gadījumā ir 24 stundas diennaktī. Intrigas, provokācijas un tas, ko cilvēki runā ārpasaulē, mani neuztrauc, jo svarīgākais man ir iegūt pieredzi un pierādīt sevi gan kameras priekšā, gan aizkadrā. Šovs TV Zvaigzne ir viens liels piedzīvojums, kurā es iegūstu lielu pieredzi īsā laika posmā, un es uztveru to, kā atspēriena punktu, kurš man līdz šim bija pietrūcis.”

Finālā dalībnieki prezentēs raidījumu!

TV Zvaigzņu piedzīvojumi ir pietuvojušies finālam un tajā par galveno balvu – savu raidījumu Kanālā 2 vai TVPlay, sacentīsies astoņi dalībniek. Viņi visi savā starpā cīnīsies par uzvaru un visiem, kas vēlas izmantot iespēju, aplūkot šo cīņu tiešraidē, tā tiks sniegta 15.decembra vakarā. Fināla reizē visiem dalībniekiem būs jāprezentē savs raidījums, savs lolojums, ko viņi šo nedēļu laikā būs radījuši un, kurš, viņuprāt, iederētos televīzijā vai internetā vidē. Kanāla 2 skatītājiem būs iespēja izvērtēt šova dalībnieku idejas un atbalstīt ar telefona balsojumu tos, kuriem ir labākās dotības kļūt par raidījuma vadītāju.

Atbalstiet savu favorītu šovā TV Zvaigzne fināla reizē jau 15.decembrī 21:00 Kanālā 2 un TVPlay!

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas