Koris “Sola” aicina uz jubilejas-Ziemassvētku koncertu “16 ziemas mirkļi”Latvijas Kultūras akadēmijas jauktais koris “Sõla” aicina uz ikgadējo jubilejas-Ziemassvētku koncertu “16 ziemas mirkļi”, kas notiks 16. decembrī plkst. 19.00 Rīgas Lutera baznīcā.

Kora mākslinieciskais vadītājs Kaspars Ādamsons norāda: “Šogad jubilejas koncerta programmā būs vērojama sava veida trijdaļība. Skanēs gan pieklusināta un intraverta sakrālā mūzika, gan labi zināmas Ziemassvētku dziesmas Valta Pūces apdarē, kuras izpildīsim kopā ar viesmāksliniekiem, gan arī dažas spraigas amerikāņu tradicionālās mūzikas apdares jeb spiričueli. ”

Koncertā kopā ar Kasparu Ādamsonu un Jēkabu Jančevski pirmo reizi kora priekšā stāsies jaunais kora diriģents Jānis Pēlmanis, kurš kopā ar vokālo pedagoģi Saivu Treidi darbu korī sāka šī gada oktobrī. Līdzās korim “Sõla” koncertā piedalīsies arī metāla pūšamo instrumentu ansamblis “Live Brass”, pianists Daumants Liepiņš, sitaminstrumentālists Ivo Krūskops, koklētājs Ansis Jansons, kā arī solisti – Annija Kristiāna Ādamsone un Rūdolfs Bacāns.

Biļetes uz koncertu pieejamas “Biļešu paradīzes” kasēs un tīmekļa vietnē www.bilesuparadize.lv.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas