TV3 „zvaigžņu koris” ieraksta kopdziesmu “Jaunais gads tepat aiz stūra”Gatavojoties TV3 Jaungada koncertšovam „Mirklis pirms pusnakts”, kas 29.decembrī notiks Zemgales Olimpiskajā centrā Jelgavā, TV3 zvaigžņu koris, piedaloties TV3 ētera personībām Agnesei Drunkai, Kristīnei Žildei, Ansim Pūpolam un Arnim Krauzem, kā arī mūziķiem Antra Stafeckai, Ivo Fominam, Normundam Rutulim, Jānim Stībelim, „Tirkiz Band” dalībniekiem un čellu grupai „DaGamba”, pagājušajā nedēļā Ginta Stankeviča studijā ierakstīja kopdziesmu „Jaunais gads tepat aiz stūra” (Guntara Rača teksts, Ginta Stankeviča mūzika).

Visi iepriekš minētie mūziķi piedalīsies arī 29.decembra koncertšovā Jelgavā, informē izdevniecība "MicRec".

"Dziesma “Jaunais gads tepat aiz stūra” ir mūsu mēģinājums radīt dziesmu, kura būtu dziedama īsi pirms gadu mijas, kad mēs visi esam jaunu cerību un gaidu piepildīti. Šoreiz liku uzsvaru uz vārdu “jaunais”," norāda autori.

"Lai arī dzīve turpinās, kā ierasts, mēs tomēr ceram, ka nākamais gads būs labāks par iepriekšējo un atnesīs mums daudz jaunu un vēl nebijušu lietu. Par to arī dziesma – par visu jauno, par to, ko mēs katrs sagaidām no Jaunā gada. Skaidrs ir viens – tā, kā bija, tā vairs nebūs nekad, bet tā, kā būs- tā nekad vēl nav bijis! Tad nu sagaidīsim šo “nezināmo jauno” ar jaunu dziesmu!"

"Esmu ļoti gandarīts par dziesmas ieraksta procesu, jo pateicoties lieliskajiem dziedātājiem un azartiskajiem TV cilvēkiem, šī, pēc savas būtības ļoti vienkāršā dziesma, ir ieguvusi negaidītas krāsas un intonācijas. Milzīgs paldies grupai “DaGamba”, kas dziesmas noslēguma daļu pacēla negaidītos muzikālos augstumos: viņi patiešām ir super profesionāli un radoši mūziķi! Paldies visiem un laimīgu Jauno gadu! Lai jums visiem jaunas domas un jauni darbi!” pauž dziesmas vārdu autors Guntars Račs.

Savukārt dziesmas komponists Gints Stankevičs saka: „Manuprāt, reizi gadā tieši Ziemassvētku laiks ir vispiemērotākais brīdis šādai kopdziesmai, kad mūziķiem gribas dod, un klausītājiem – dzirdēt un saņemt vienojošas emocijas un aicinājumu, kas citā gada laikā varētu palikt nesadzirdēts.

Arī mani šie Guntara vārdi uzrunā personīgi, jo manā ikdienas darbā, strādājot ar daudziem Latvijas mūziķiem, patiesi katru gadu, kā dziedam šajā dziesmā, ir „viss apkārt jauns” - jauna mūzika, jauni mākslinieki. To arī novēlu visiem nākamgad!”

Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas