Uljana Lopatkina un Krievijas baleta zvaigznes viesosies Rīgā


Pasaulslavenā Sanktpēterburgas Marijas teātra primabalerīna Uljana Lopatkina un Krievijas baleta zvaigznes apvienojušās unikālā projektā "Pavlova – Galā". Programma Eiropas turnejas laikā būs skatāma arī Rīgā – Latvijas Nacionālajā operā 24. septembrī plkst. 20.00.Mūsdienās var tikai minēt kā dejoja Anna Pavlova. Viņa nešaubīgi pārdzīvojusi savu laiku un kļuva par 20. gadsimta leģendu. Pastāstīt vai, pareizāk sakot, atkārtot dejā šo leģendu 21. gadsimtā spēj tikai Uljana Lopatkina, kas visā pasaulē atzīta par mūsdienu labāko balerīnu. Šis grandiozais projekts ir izcilās balerīnas cieņas un atzinības paušana savai ģeniālai priekšgājējai.


Programmā "Pavlova – Galā" iekļauti absolūti horeogrāfijas šedevri no Mariusa Petipā un Mihaila Fokina oriģināliem iestudējumiem, kas Annu Pavlovu uznesa pasaules slavas virsotnē un uz visiem laikiem padarīja par baleta mākslas ikonu.


Kopā ar Uljanu Lopatkinu uz operas skatuves dejos Krievijas baleta zvaigznes – Marijas, Lielā un Mihaila teātru solisti.


Kā vēsta koncerta organizatori, Galā koncerts Rīgā bez šaubām kļūs par neaizmirstamu notikumu visiem mākslas mīļotājiem.


Biļetes pieejamas Latvijas Nacionālās operas un "Biļešu paradīzes" kasēs, kā arī internetā www.bilesuparadize.lv.

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas