Pirmoreiz Baltijā koncertēs pasaulslavenais beļģu dziedātājs Milow


29. novembrī pirmoreiz Baltijā, Rīgā koncertēs pasaulslavenais beļģu dziedātājs un komponists Milow, "Sapņu fabrikā" sniedzot akustisko koncertu "Less is More".Milow (īstajā vārdā Jonathan Vandenbroeck) ir mūziķis, kas paša spēkiem ir kļuvis par vienu no Eiropas veiksmīgākajiem māksliniekiem. Milow pēdējo 3 gadu laikā sniedzis vairāk nekā 300 koncertus 20 valstīs.


Milow ir apdāvināts stāstu rakstnieks, kas apvieno akustisku folkmūziku ar mūsdienīgiem popmūzikas elementiem. Viņa dziesmas ir aizraujošas – jau pirmo reizi klausoties, mūzika atstāj pārsteidzošu iespaidu, kas rodas viņa unikālā valodas pielietojuma dēļ. Viņa lieliskā balss, fascinējošie stāsti un skatuves māksla padara viņu par vienu no izcilākajiem mūsdienu izpildītājiem. Viņa dziesmas "Ayo Technology" (50cent covers), "You and Me" (In My Pocket), "Little in the Middle" un daudz citas ik dienu skan radio un ierindojas prestižākajos mūzikas topos.


Kad pienāk laiks doties tūrē, vairums mākslinieku plāno vērienīgus koncertus. Millow jaunā koncerttūre "Less is More" piedāvā daudz piezemētāku pieredzi. Dzīvojot ierobežotu resursu laikmetā, mums jārīkojas atbildīgi. Millow vēlas, lai viņa koncerttūre atstāj pēc iespējas mazāku ietekmi uz apkārtējo vidi un cer, ka fani sekos viņa piemēram.


2011. gada koncerttūre bija lielākā Millow karjerā, tāpēc viņš nolēmis atgriezties pie saknēm un sasniegt jau gluži citu rezultātu. Atzīmējot sava otrā kompaktdiska "From North to South (Live)" iznākšanu, Millow viesosies septiņās Eiropas valstīs, kur kopā ar viņu uz skatuves kāps tikai divi pavadošie mūziķi. Millow piedāvās atšķirīgu koncertprogrammu, tajā būs ietverti gan hiti, gan senākas dziesmas, kas reti atskaņotas pēdējo gadu laikā, kā arī pavisam jauni skaņdarbi.


Kad 2008. gadā mākslinieks prezentēja 50 Cent dziesmas "Ayo Technology" akustisko kaverversiju, tā noturējās 14 valstu mūzikas topos vairāk nekā 340 nedēļas. Arī dziesmas video guva panākumus YouTube vietnē ar vairāk nekā 50 miljoniem skatījumu. Turpinot singla milzīgos panākumus, mākslinieks izdeva savu studijas albumu, trīs gadu laikā pārdodot vairāk nekā 650 000 plates un virs 1.15 miljoniem singlu. Ilgi gaidītais studijas albums ar nosaukumu "North and South" iznāca 2011. gada aprīlī. Albums ierakstīts Beļģijā un daļēji miksēts Losandželosā sadarbībā ar Tony Maserati (Beyonce Knowles, Jason Mraz, Robbie Robertson). Māsterings tika veikts Ņujorkā pie Dave Kutch (The Roots, Erykah Badu, Outkast).


Biļetes uz koncertu var iegādāties no 10. septembra "Biļešu servisa" kasēs visā Latvijā un internetā www.bilesuserviss.lv. Biļešu sākumcena – Ls 15.


 


Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas