Uz Jēkabpils pilsētas svētkiem kursēs tūrisma vilciens


7. jūlijā AS "Pasažieru vilciens" sadarbībā ar Jēkabpils pilsētas domi un Jēkabpils tūrisma informācijas centru organizē tūrisma vilciena reisu Rīga - Krustpils - Rīga, lai tūristi un citi interesenti varētu svinēt Jēkabpils pilsētas svētkus un paviesotosī.


Brauciena laikā pilsētas viesus ar jautriem jokiem un spēlēm izklaidēs Rīgas improvizācijas teātra radošā komanda! Šogad Jēkabpils pilsētas svētku moto "Jēkabpils svētki – satikšanās svētki!" Satiekamies Jēkabpilī!


Īpašais svētku vilciens no Rīgas dzelzceļa stacijas uz Jēkabpils Krustpils staciju aties 8.30 no rīta, lai jau 11.08 piestātu Krustpils stacijā. Pilsētas viesi gida pavadībā varēs aplūkot Krustpils pils zāles un pagrabus, klausoties interesantos stāstos par pilsētas vēsturi un ieturēt kopīgas pusdienas pils pagalmā. Pēc pusdienām viesi varēs apmeklēt pilsētas svētku pasākumus un individuāli iepazīt gleznaino Jēkabpili.


Svētku pasākumos piedalīsies Maestro Raimonds Pauls un viņa ceremonijorķestris "Miers un Bērziņš", Valmieras teātra aktieri ar muzikālu programmu "Briljanta roka", grupa "Blitze" ar Arvīdu Berķi un Anitu Intaiti (Košo no šova "Okartes skatuve). Būs arī tautas mūzikas ansambļi, kapelas un deju grupas no Lietuvas, Igaunijas, Polijas, kā arī Jēkabpils kolektīvi "Rodņik", "Spatkanne" "Javir" "Rodacy".


Kena parkā savukārt, būs programma bērniem ar klaunu Koko, "Brēmenes muzikantiem", Liepājas cirku un "Alisi Brīnumzemē", sadziedāšanās ar Reinholdu un Rūdolfu Sprukuļiem, Agati Aubekaiti, Emīlu Manguli un Beāti Baumeisteri.


Pilsētas svētkus noslēgs Jēkabpils pilsētas kamerorķestra galā koncerts ar instrumentālo grupu Jāņa Strazda vadībā un solistu Ediju Šnipki un zaļumballe ar grupu "Ilūzija" Kena parkā.


Būs arī daudzi citi interesanti pasākumi gan Latvijas spēkavīru čempionāts Krustpils saliņā, gan iedzīvotāju un Jēkabpils mākslinieku kopīgas skatu bildes gleznošana uz lielā audekla uz Daugavas dambja (pretim Dambja ielai), gan arī Radio 1 jubilejas pasākums un nakts balle Krustpils saliņā.


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas