Kolka aicina uz tradicionālajiem Jūras svētkiem


Sestdien, 14. jūlijā Kolkā norisināsies tradicionālie Jūras svētki, informēja Kolkas tautas nama vadītāja Inora Sproģe.


Svētki sāksies plkst. 9.00 ar sporta sacensībām lieliem un maziem, plkst. 11.30 pie steķiem notiks Jūras valdnieka sagaidīšana, kam sekos teatralizēts gājiens uz ciema stadionu, kur plkst. 12.00 būs svētku atklāšana.


Pēc tam svētku apmeklētāji varēs pierādīt savus spēkus un veiklību jestrajās zvejnieku spēlēs,kā arī piedalīties foto orientēšanās sacensībās "Kolka Cool". Plkst. 16.00 būs svētbrīdis Kolkas ev. lut. baznīcā ar Armanda un Kārļa Ulmaņa muzicēšanu.


18.30 pasākumi turpināsies uz Kolkas raga skatuves ar mākslinieku piedalīšanos – "Otra Puse", Gundars Silakaktiņš, Lauris Subatnieks, Aldis Siliņš, Raimonds Tiguls, Kristīne Kārkle-Puriņa, Kolkas jauktais koris, Tomass Kleins un "Liepājas leģionāri".


Pēc saulrieta Līvu ugunskurs, ritmiskā uguns "Fire Spirit" un "Pulsa efekts" šovmākslinieku izpildījumā.


Visas dienas garumā apmeklētājiem būs iespēja iegādāties un nobaudīt garšīgās jūras veltes, kā arī tiks piedāvātas dažādas izklaides iespējas: "Jūras laivas", ūdens velosipēdi, mobilā pirts jūras krastā, zirgu izjādes, bērnu radošās darbnīcas, "Annels" atrakcijas, amatnieku tirdziņš, Līvu centra apskate. Tikai svētku dienā Kolkas iepazīšana ar GAZ-66 jaunākā seržanta Kārklevalka vadībā "Ilgais ceļš kāpās pusstundas garumā".


Pasākumu organizē Kolkas pagasta pārvalde, sadarbībā ar SIA "Kolkasrags" un Rīgas brīvostas floti.


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas