Vadošais ASV tūrisma žurnāls mudina lasītājus apmeklēt RīguRīga ir atzīta par vienu no 28 labākajām un skaistākajām vietā pasaulē, to ieteicis apmeklēt arī amerikāņu izdevums "Travel+Leisure", iesakot Rīgu kā piemērotu vietu romantiskām vasaras brīvdienām.

Vadošais tūrisma žurnāls pasaulē izcēlis mūsu galvaspilsētu pateicoties tās skaistajai arhitektūrai un lielajam tūristu skaitam pilsētā.

Pie vietām, kuras obligāti jāapmeklē, lai pilnvērtīgi izbaudītu brīvdienas, ir ieteikta Nacionālā opera, Alberta un Strēlnieku ielas, jo šajās ielās ir iespēja aplūkot jūgendstilā celtās ēkas, protams, ticis ieteikts arī apmeklēt Jūgendstila muzeju. No restorāniem ir ieteikti restorāni “Vincents” un “Valtera restorānā”, kuru galvenie šefpavāri ir Mārtiņš Rītiņš (“Vincents) un Valters Zirdziņš (“Valtera restorānā”). Mārtiņš Rītiņš spētu tūristus pārsteigt ar kādu kulinārisku šedevru, bet Zirdziņš izmanto tikai bioloģisko lauksaimniecību produktus. Par piemērotāko viesnīcu, kur apmesties esot Rīgā,ir ieteikta viesnīca Bergs, jo tā ir 19. gadsimtā celta ēka, bet ar ļoti mūsdienīgu interjeru.

Travel+Leisure redakcija atrodas Ņujorkā, žurnāla numuri tiek izdoti 12 reizes gadā jeb katru mēnesi, turklāt žurnālam ir vairāk nekā 5 miljonu lasītāju visā pasaulē. Tā pārstāvis viesojās Rīgā projekta ONE BSR ietvaros, lai sekmētu Baltijas valstu galvaspilsētu atpazīstamību. Žurnālistu mērķis ir ieinteresēt ASV tūristus doties uz Baltijas valstīm.

Foto: Publicitātes
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas