Valters Krauze aicina uz Līgo svētku svinēšanu Rēzeknē


23. jūnijā plkst. 20.00 Rēzeknes Kultūras un atpūtas parkā norisināsies vērienīgs Līgo svētku lielkoncerts, kurā visus apmeklētājus priecēs vairāk kā 100 dalībnieki – dziedātāji, dejotāji un aktieri.Koncerta pirmajā daļā mākslinieki izpildīs savas mīļākās dziesmas un populārākos hītus, savukārt koncerta otrajā daļā gaidāma sadziedāšanās ar kori, solistiem un publiku, visi kopā izdziedāsim tautasdziesmas, ziņģes, kino un estrādes dziesmas diriģenta Inta Teterovska virsvadībā.


Līgo svētkos Rēzeknē uzstāsies Jolanda Suvorova, Inga un Normunds, Olga Dreģe, Dzintars Čīča, Kaspars Antess, Latgales dāmu pops, Jenny May, Borowa Mc, Roberts Pētersons, Mirdza Martinsone, māsas Legzdiņas, Laimas Muzykanti, Dziga, Patrioti.lg un daudzi, daudzi citi mākslinieki.


Līgotājus priecēs arī dziedošās latgaļu saimes – Eriņi, Igauņi, Puncuļi un Uškāni. Koncerts būs ļoti daudzveidīts un tas paredzēts ikviena muzikālajai gaumei. Uzreiz pēc lielkoncerta plkst. 23.00 sāksies lustīgā Līgo nakts zaļumballe.


"Šogad līgosim latgales sirdī – Rēzeknē, es Jūs visus aicinu svētkus svinēt kopā tā, lai visa Latvija mūs dzird! Pasākuma apmeklētājus sagaidīs gan krāšņs koncerts, gan sadziedāšanās, gan lielā izdejošanās nakts zaļumballē. Sagaidīsim saullēktu dziedot, dejojot un svinot!" aicina svētku vadītājs Valters Krauze.


Koncerta dienā Rēzeknes Kultūras un atpūtas parkā līgotāji tiks gaidīti no plkst. 19.00, lai varētu ieņemt labākās vietas. Plašā izvēlē būs iespēja baudīt visdažādākos ēdienus, Jāņu sieru un Latvijas labāko alus darītavu alu.


Pirmās 1000 biļetes par 3 Ls, vēlāk 4 Ls , pasākuma dienā 5 Ls. Biļetes iespējams iegādāties Rēzeknes Kultūras centra un "Biļešu paradīzes" kasēs. Organizatori aicina biļetes iegādāties laicīgi, tas ir lētāk un izdevīgāk. Bērniem līdz 10 gadu vecumam kā arī Jāņiem un Līgām ieeja bezmaksas – uzrādot personas apliecinošu dokumentu.

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas