Varis Vētra ieraksta jaunu dziesmu albumu


Aktieris un dziesminieks Varis Vētra pavisam drīz pabeigs darbu pie sava otrā studijas albuma, kam dots nosaukums "Viena mirkļa dēļ..."


Jaunā ieraksta dziesmu programmas koncerts mūzikas un mākslas festivāla "BILDES 2012" ietvaros būs klausāms sestdien, 27.oktobrī.


Albumā iekļautas 15 Vara Vētras. Kā atklāj mākslinieks, dažu melodiju motīvi ir pat vairākus gadus veci, taču "pareizie vārdi atnākuši tikai nesen".


"Atlikusi vēl skaņas tehniskā apstrāde, bet jau tagad šķiet, ka ierakstītais materiāls ir interesants un dažāds. Laika gaitā esmu centies attīstīt dziedātprasmi, domāju, ka arī tas būs jūtams.Es mēģinu atgādināt, ka dzīve ir pilna ar jaukiem brīnumiem, mums tikai jāļaujas tos ieraudzīt, tāpēc ceru, ka dziesmas iedvesmos arī klausītājus gan iekšējā, gan apkārtējā pasaulē saskatīt vairāk skaistā un baudāmā,"stāsta Varis Vētra.


Ģitārists Aivars Hermanis albuma raksturojumā ir īss: "Tā kā Varis ir "viss vienā" - aktieris, komponists, dzejnieks un izpildītājs, - dziesmas atspoguļo viņa romantisko pasaules redzējumu, un tās ir mīlestības pilnas.Jaunais CD ir Vara Vētras pirmā albuma "Pārdodu vēju un zirgu vēl klāt" otrā sērija".


Savukārt pazīstamais džeza mūziķis multiinstrumentālists Raimonds Macats, kurš albuma skanējumu papildinājis ar izteiksmīgām elektriskā čella partijām,topošo albumu raksturo kā intīmu, emocionālu un patiesu mīlas mūziku, kas ietver pārdomas par dzīvi un attiecībām no vīrieša skatupunkta. Albuma ierakstā piedalās arī sitaminstrumentālists Vilnis Krieviņš.


Ieraksts top "Sound Division" studijā, ieraksta režisors - Ivars Ozols.


Festivāla "BILDES 2012" ietvaros Rīgas Kongresu namā no 1.novembra līdz 3.novembrim norisināsies arī citi koncerti.


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas