Vecgada balle “No klasikas līdz džezam” Liepājas Latviešu biedrības namā


31. decembrī plkst. 22.00 Liepājas Latviešu biedrības nams vērs durvis apmeklētājiem, lai kopā pavadītu Veco gadu un sagaidītu Jauno 2013.gadu. Laimes liešana, šampanietis, svētku salūts un pārsteigumi pašā Liepājas sirdī – Latviešu biedrības namā.


Balles viesus ar līksmu koncertprogrammu sagaidīs visiem pazīstamais, izcilais trompetists un apburošās balss īpašnieks Andris Ābelīte, kā arī mūziķi Haralds Stenclavs, Gatis Ivans, Uģis Krūskops, Raivo Ozols un Vairis Nartišs. Atraktīvie mūziķi aicinās apmeklētājus iesaistīties kopīgā Vecgada balles šovā un kļūt par orķestra diriģentiem.


Pēc krāšņās svētku uguņošanas Rožu laukumā norisināsies "LED party & DISCO night". Jaunā gada sākumu ieskandinās muzikālā apvienība no Rīgas Andra Ābelītes virsvadībā. Savukārt, jautros dejas ritmos līdz agram rītam apmeklētājus izklaidēs DJ Čiekurs, kura pavadījumā skanēs populārākie latviešu un ārzemju mūzikas hīti.


Zāles vizuālais noformējums zilo LED gaismiņu noskaņās apburs ikvienu balles apmeklētāju. Lai šis pasākums paliktu atmiņā, pašus skaistākos mirkļus varēs iemūžināt īpaši sagatavotā fotostūrītī.


Jaungada naktī kopā ar atraktīvo čigānieti katram būs iespēja izliet laimi, izzīlēt nākamā gada notikumus un veiksmes, kuras sola atnest Čūskas gads, kā arī izspēlēt dažādas pārsteiguma spēles.


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas