Vēl tikai trīs izrādes brīvdabas komēdijai “Teic, kur zeme skaistākā…”


Skatītāju mīlestības pavadīta, "Muzikālā teātra 7" brīvdabas komēdijas – "Teic, kur zeme skaistākā…" vasaras tūre pa Latvijas pilsētām tuvojas noslēgumam. Vēl tikai trīs izrādes būs pieejamas skatītājiem – šonedēļ Bauskā, 10. augustā, un Saldū, 11. augustā, bet nākamnedēļ jau noslēgums Kuldīgā – 18. augustā. Līdz šim izrādi septiņās pilsētās noskatījušies vairāk nekā 15 000 skatītāju, informēja "Muzikālā teātra 7" pārstāve Maija Tālberga.


"Ar gandarījumu jāatzīst, ka arī šogad esam sasnieguši iecerēto un izrāde patīk skatītājiem, par ko liecina aplausi un pilnās estrādes", atzīst Muzikālā teātra 7 direktors Aigars Dinsbergs. "Šīm vasaras izrādēm vienmēr ir kāda īpaša aura. Dalībnieki to jūt un spēlē ar patiesu azartu, un to vienmēr arī novērtē mūsu skatītāji, kas nu jau ilggadēji mūs pazīst un gaida".


Šovasar pirmo reizi "Muzikālā teātra 7" izrādēs piedalās arī Andris Ērglis, kas uz skatuves spēlē tandēmā ar seriāla "Ugunsgrēks" zvaigzni aktrisi Maiju Doveiku.


"Man šī vasara kopā ar "Muzikālo teātri 7" ir piepildīta ļoti labām emocijām", stāsta Andris. "Esmu mūziķis un aktiermāksla nav mans ampluā, taču, pateicoties maniem lieliskajiem skatuves partneriem, kas ir Latvijas "teātra spices" spēcīgākie aktieri, uz skatuves jūtos lieliski". "Tagad Maijas Doveikas spēles partneris nav tikai Ģirts Ķesteris vien, bet arī es", smaida Andris Ērglis, "bet ja nopietni, tad labprāt nospēlētu vēl kādu lomu".


Pasakaino un jautro stāstu uz skatuves izdzīvo Maija Doveika, Andris Ērglis, Akvelīna Līvmane, Juris Kalniņš, Jolanda Suvorova, Jānis Skanis, Zigurds Neimanis, Mārtiņš Brūveris, Valters Krauze, Ieva Sutugova, Nikolajs Puzikovs, Kārlis Anitens, Alberts Kivlenieks, Atis Auzāns un "Oranžā" kora dalībnieki. Izrādes autors un režisorsVoldemārs Šoriņš, horeogrāfs Alberts Kivlenieks, scenogrāfs Jānis Jansons, muzikālais producents Atis Auzāns. Izrādi muzikāli papildina 16 visiem zināmas, dažādu komponistu, žanru un paaudžu iemīļotas dziesmas.


Biļetes iepriekšpārdošanā nopērkamas "Biļešu paradīze" kasēs un internetā – www.bilesuparadize.lv, kā arī viesizrāžu norises vietās.

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas