Vēl viens dzejolis no Guntara Rača dzejoļu grāmatas “365” pārtop par dziesmuJaunā un daudzsološā dziedātāja Katrīna Bindere, kura tikko kā sagaidījusi savu pirmdzimto puiku Elvisu, šobrīd aktīvi turpina strādāt pie debijas albuma ieraksta un kopā ar projektu “Saldās sejas” koncertē visā Latvijā. Katrīnas jaunākas dziesmas “Piespied Stop!” mūzikas autore ir viņa pati, bet dziesmas pamatā ir Guntara Rača grāmatas “365” 2. oktobra dzejolis.

Katrīna Bindere: “Kādu rītu pamanīju, ka mans vīrs Facebook lapā bija dalījies ar Rača 2. oktobra dzejoli un tas mani ļoti uzrunāja. Nolēmu to pārvērst par dziesmu. Apsēdos pie klavierēm, un melodija radās ļoti ātri.”

Dziesma jau vairākkārt izskanējusi grāmatas “365” prezentācijas koncertos visā Latvijā, bet tagad, sadarbībā ar studijas producentu Gintu Stankeviču tapis arī dziesmas ieraksts, bet sadarbībā ar video producenti Artu Janemani - jauns dziesmas video!

Guntars Račs: “Dzejolis ir par mūžīgo steigu, par to, ka mēs nenovērtējam to, kas mums ir šeit un tagad. Jo bieži vien rīt tas var vairs nebūt. Ļoti patīk Artas paveiktais ar video, tas precīzi ilustrē manas dzejoļa sajūtas. Vienmēr prieks ar viņas komandu strādāt. Bet Katrīna ir mūsu jaunais, lielais atradums, kura pamazām sāka apzināties savu varēšanu un iespējas.”

Ja vēlies dzirdēt šo dziesmu koncerta izpildījumā, dodies uz kādu no tuvākajiem Guntara Rača un grupas “Saldās sejas” koncertiem, kuras īpašā viešņa ir Katrīna:

6. maijā Ogrē,

10. maijā Talsos,

11. maijā Aizputē,

12. maijā Mālpilī,

13. maijā Ventspilī,

20. maijā Jelgavā.

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas