Velo tirdziņš un retro motorolleru parāde Kalnciema kvartālāSestdien, 26. maijā no plkst. 10.00 līdz plkst. 16.00 Kalnciema kvartālā notiks "Velo tirdziņš" un Antīko automobiļu kluba organizētā retro motorolleru parāde – motorolleru salidojums "Pārdaugava 2012".

Tirdziņā būs pieejami jauni zemnieku un amatnieku darinājumi, iecienīti gardumi, velo piederumi un skaistumlietas. Velo aksesuāri no "Tour de Rain", interesanti velo piederumi no koka, piemēram, kafijas turamie, zvaniņi u.c. Saliekamie riteņi, ķiveres, riteņiem speciāli veidotas somas vieglākai dzīvei. Bērnu riteņi – populārais skrejritenis "Dip-dap". Šī gada jaunums un mūsu bērnības prieks un laime "Sparīte" u.c. Par godu retro motorolleru parādei, tirdziņā būs arī Rockingvespa bērniem – kaut kas jauns un nebijis Latvijas tirgū, kas noteikti ir jāredz! Kā arī lielā izvēlē riteņi no jau zināmām un iemīļotām Rīgas velo darbnīcām, saloniem, veikaliem un organizācijām. Motorolleru salidojums Kalnciema kvartālā plkst. 14.30.

Jau ziņots, ka ceturtdien, 24. maijā ar leģendārās grupas "" akustisko koncertu atklāj Kalnciema kvartāla brīvdabas koncertsezona. Savukārt Kalnciema kvartāla Izstāžu zālē līdz 27. maijam vēl apskatāma Ulda Janča fotoizstāde "Skūpsti".
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas