Venēcijas kinofestivālā “izgāžas”Terenca Malika jaunā filma


Venecijā notiekošajā 69. kinofestivālā 2. septembrī notikusi režisora Terenca Malika jaunās filmas "" pirmizrāde.


Kā vēsta aģentūra France-Presse skatītāju reakcija pēc filmas bijusi visai vēsa, zālē dzirdami vien šķidri applausi un nosodoši saucieni.


Savukārt interneta vietnēs pēc filmas parādījusies skatītāju kritika, kuri filmu vērtējuši ar vārdiem "ļoti slikta" vai "liela vilšanās".


Malika jaunā filma, kurā galvenās lomas atveido Bens Afleks, Havjers Bardems, Olga Kuriļenko un Reičela Makadamsa, stāsta par laulātu pāri, kurš pārceļas dzīvot no Francijas uz Oklahomu. Sieva, kuru atveido Olga Kuriļenko sāk satikties ar vietējo priesteri(Bardems), bet vīrs (Bens Afleks) atjauno pazīšanos ar savu bērnības draudzeni.


Kā norāda aģentūra, filmā maz darbības, bet liela vieta atvēlēta žestiem un mīmikai, bet tās galvenās lomas atveidotājs Afleks,netiekot galā ar savu lomu.


"To the Wonder" iekļauta festivāla konkursa programmā, kurā par "Zelta lauvas" balvu cīnās arī režisoru Braiena de Palmas ( trilleris Passion), Pola Tomasa Andersona ("The Master"), Takeši Kitano("Outrage Beyond"),Kima Ki Duka filma( "Pieta"),Olivera Asajas filma ("Something in the Air") un citu režisoru darbiem.


Jāatgādina, ka Malika iepriekšējā filma "Dzīvības koks" ieguva Kannu kinofestivāla "Zelta palmas zaru" un tika nominēta Oskaram kā labākā filma un labākais režisors.


Konkursa programmā iekļauta arī krievu režisora Kirila Serebreņņikova filma "Izmena", kurā lomas atveido arī latviešu aktieri Artūrs Skrastiņš un Guna Zariņa.


69. Venēcijas kinofestivāls notiek no 29. augusta līdz 8. septembrim.


Nra.lv

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas