Ventspilī uzstāsies populārā īslandiešu grupa „GusGus”Pavasara iestāšanos teātra nams "Jūras vārti" atzīmēs ar grandiozu koncertu. 17. martā uz Kurzemes lielākās skatuves viesosies pasaulē viena no zināmākajām Īslandes grupām "GusGus" sava jaunākā albuma "Arabian Horse" prezentācijas tūres ietvaros.

Elektroniskās mūzikas grupa "GusGus" dibināta Īslandē 1995. gadā sākotnēji kā radoša mākslinieku un aktieru apvienība. Tās dalībnieki mainījušies vairākkārt, taču no 2009. gada pamatsastāva trio ir nemainīgs – President Bongo, Biggi Veira un Daniel August.

Grupa izdevusi 8 studijas albumus, pēdējo no tiem "Arabian Horse" 2011. gadā. "GusGus" mūzika ir eklektiska. Galvenokārt to klasificē kā techno, trip-hop un house, tomēr viņi eksperimentē ar vēl daudz citiem stiliem.

Grupas mūziķi ir veidojuši daudzu slavenu mākslinieku dziesmu remiksus, tostarp Björk, "Depeche Mode", Moloko un Sigur Rós.

"Grupas "GusGus" dzīvā uzstāšanās ir patiešām iespaidīga, ko apliecina regulāras viesošanās klubos un koncertu arēnās visā pasaulē," par gaidāmo koncertu stāsta tā organizatori.

Biļetes no 13. februāra nopērkamas t/n "Jūras vārti" un visās "Biļešu serviss" kasēs.
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas