Ventspils pludmalē svinēs Zilā karoga pacelšanu


Sestdien, 2. jūnijā Ventspils pludmalē jau četrpadsmito reizi tiks pacelts Zilais karogs un ventspilnieki varēs svinēt Zilā karoga pacelšanas svētku.Plkst. 12.00 pludmales teritorijā notiks svinīga Zilā karoga pacelšanas ceremonija, kuras laikā muzikālus pārsteigumus klātesošajiem sagādās etnomūziķe Biruta Ozoliņa un dīdžejs Monsta. Priekšnesumā piedalīsies arī Ventspils Zelta talanti – velotriālisti brāļi Dermaki, stieņu supermeni brāļi Kozlovi un mazā dziedātāja Emīlija Švarca.


Plkst. 12.40, kad Zilais karogs jau plīvos Ventspils pludmalē, ikviens ventspilnieks tiks aicināts novilkt apavus un doties cauri pilsētai „Brīvo pēdu” gājienā, šādā atraktīvā veidā apliecinot, ka Ventspils ir tīrākā un sakoptākā Latvijas pilsēta.


Plkst. 13.30 aktivitātes turpināsies Dzirnavu laukumā, kur notiks videi un sabiedrībai draudzīgs brīvdabas pasākums „Domā zaļi. Dari radoši”. Uz skatuves koncertēs mūziķi Ūdrītis un Ilona Balode, kā arī Biruta Ozoliņa un DJ Monsta. Radošajās darbnīcās „modes Talka” „Cimdu Dukša draugu darbnīca” un „Radi savu paku maku” gan bērni, gan pieauguši varēs veidot jaunus tērpus, aksesuārus un rotaļlietas no drēbēm un dažādām lietām, kas ikdienā vairs netiek izmantotas. Velokustības mīļotāji tiks aicināti izmēģināt savas spējas braucienā ar ērmriteni, kā arī pārliecināties, cik enerģijas jāpatērē, lai veloblenderī sagatavotu glāzi veselīga kokteiļa.


Zilā karoga pacelšanas svētkus finansiāli atbalsta Ventspils Pilsētas dome un Ventspils Brīvosta.


Informatīvais atbalsts – uzziņu dienests 1188.

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas