Ventspils Pludmales akvaparks atklās savu vienpadsmito sezonuSestdien, 2.jūnijā, viens no Ventspils populārākajiem un iecienītākajiem atpūtas objektiem Ventspilī atklās savu vienpadsmito sezonu. Pludmales akvaparkā veikti dažādi rekonstrukcijas darbi un sagādāta iespēja norēķināties arī ar ventiem.

Šosezon ūdeni dušās un baseinos apsildīs ar saules bateriju un siltumsūkņu palīdzību, kas par ceturtdaļu samazinās elektroenerģijas patēriņu. Par prieku Pludmales akvaparka apmeklētājiem atjaunotas divas slīdrenes un atrakcijas bērnu baseinā. Sieviešu un vīriešu ģērbtuvēs pieejamas jaunas dušas telpas aprīkojums.

Pludmales akvaparkā, tāpat kā daudzos citos Olimpiskā centra "Ventspils" sporta un atpūtas objektos, būs iespēja norēķināties ar ventiem. Līdz 200 ventiem būs iespēja norēķināties par dienas apmeklējuma kartēm.

Pludmales akvaparkā iespējams ūdens priekus izbaudīt 3 dažādos baseinos, kuros ūdens temperatūra tiek uzturēta ap +25° C. Pie baseiniem ierīkoti 8 un 10 m augsti torņi ar dažādiem slīdkalniņiem. Mazuļus priecē īpaši viņiem piemērotas atrakcijas. Vēsā laikā pēc peldes baseinos iespējams sasildīties saunās vai burbuļvannās, kurās ūdens temperatūra sasniedz +35°C grādus. Visu vasaru Pludmales akvaparkā darbosies arī kafejnīca „Parka roze”.

Pludmales akvaparks gaidīs apmeklētājus tūrisma sezonas laikā - no 2.jūnija līdz augusta beigām, katru dienu no plkst. 10:00 līdz 21:00.

Aktuālāko informāciju par Pludmales akvaparku var iegūt arī mājas lapā www.pludmalesakvaparks.lv
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas