Vērienīgas dārza pārvērtības jaunā TV3 raidījumā “Kas dārzā”Laikapstākļi aiz loga paliek arvien siltāki, kā rezultātā mostas daba un cilvēki ar zaļajiem pirkstiņiem, lai mestos iekšā dārza darbos un sagatavotu to jaunajai sezonai. Šajā pavasarī ikvienam būs iespēja redzēt vēl nebijušu dārza pārvērtību raidījumu "Kas dārzā", kas pie kanāla TV3 skatītājiem nonāks jau no 16. aprīļa sestdienu vakaros pl. 19.20.

Tas būs raidījums visiem, kuriem patīk darboties ar rokām, iekopjot savu zemes pleķīti pilsētā vai ārpus tās. Raidījuma vadītāja, TV3 personība Rūta Dvinska kopā ar nozares profesionāļiem apmeklēs dažādus dārzus un parādīs skatītājiem, ka daudz ko iespējams paveikt arī pašu spēkiem. Astoņos, aizraujošu pārvērtību piepildītos raidījumos, tiks labiekārtoti dārzi gan Rīgā un gan attālākās vietās. "Kas dārzā" komanda veidos jaunas puķu dobes, plānos taciņas, sakops zālienu, apčubinās kokus un krūmus, kā arī veiks citus darbus, lai radītu īstu sapņu dārzu.

"Katram zemes saimniekam dārzs ir prieks acīm un miers dvēselei un ikviens, protams, vēlas savu dārzu iekopt pēc iespējas skaistāku, krāsaināku un ilgmūžīgāku, tādēļ jaunais raidījumu cikls "Kas dārzā" centīsies šiem saimniekiem kaut daļēji palīdzēt dārza izveidē un plānošanā, kā arī veiks praktiskas izmaiņas, lai dalībnieki varētu sagaidīt pavasari ar skaistām dobēm, celiņiem, pārstādītiem krūmiem un kokiem. Raidījuma vadītāja Rūta Dvinska pati ir absolūta dārzu fane, tādēļ es domāju, ka šis raidījums būs sirsnīgs, pamācošs, idejām, fantāzijām un reāliem risinājumiem bagāts," stāsta raidījuma producente Dita Torstere.

Raidījuma gaitā vadītāja iepazīstinās ar dārzu un tā saimnieku, noskaidrojot viņa vēlmes. Vēlāk dārzs uz vairākām dienām tiks nodots ainavu arhitekta, dārzu labiekārtotāju un raidījuma vadītājas rokās, lai izstrādātu dārza projektu un saprastu, kas būtu tās veicamās pārmaiņas. Raidījuma gaitā dalībnieku dārzos tiks īstenoti vērienīgi projekti – veidoti koku vainagi, stiprināti dīķa krasti, būvēta terase, uzstādīta siltumnīca un bruģētas taciņas. Tāpat arī raidījuma gaitā dārzu labiekārtotāji dalīsies ar praktiskiem padomiem.

"Man dārzs ir atpūta – es tajā atpūšos no ikdienas darbiem un domām. Tāpat man ir ļoti svarīgi, lai dārzs kalpo man, nevis es – dārzam. Līdz šim tas ir izdevies, pildot gan dārza pamatfunkciju (izaudzēt kaut ko), gan emocionālā un filozofiskā ziņā. Dārzs ir mans prieks un man patīk, ka varu redzēt sava darba augļus salīdzinoši īsā periodā. Es esmu cilvēks, kurš ir tendēts uz mērķi, un dārzā to mērķi var sasniegt vienas vasaras laikā vai pat ātrāk," apgalvo raidījuma vadītāja Rūta Dvinska.

Iedvesmojies pavasarīgām pārmaiņām arī savā zemes pleķītī un skaties jauno dārza pārvērtību raidījumu "Kas dārzā" jau no 16. aprīļa sestdienu vakaros pl. 19.20 vai atkārtojumā svētdienās pl. 9.25 kanālā TV3, kā arī sestdienās pl. 9.30 kanālā TV3 Life.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas