Grupai “Laime Pilnīga” iznāk jauna dziesmaRokgrupa “Laime Pilnīga” publicē jaunu dziesmu, kas veltīta visas civilizētās pasaules brīvajam garam. Jaunais skaņdarbs “Augstāk par zemi” klausāms visās lielākajās mūzikas straumēšanas platformās.

”Augstāk Par Zemi“ ir skaņdarbs par brīvību, gara spēku, par to, ka katram ir tiesības dzīvot tā, kā viņš vēlas, par draugu atbalstu izvēlētā ceļa iešanai līdz galam un, visbeidzot, ka pats zini kā būt, nevis kāds uzspiež vai pasaka, kas un kā jādara” - tā dziesmas autori Ervīns Ramiņš un Mārcis Vasiļevskis.

Dziesma ieskaņota ierakstu studijā “Laimes telpa” kopā ar grupas ģitāristu un skaņu inženieri Mārci Vasiļevski, skaņdarba pēcapstrādi veicis Krišjānis Geidāns, savukārt gala apstrādi - Ģirts Laumanis.

“Laime Pilnīga” ir izdevusi četrus oriģinālmūzikas albumus, visi ir nominēti Latvijas mūzikas ierakstu gada balvai “Zelta Mikrofons” kā labākie gada rokmūzikas ieraksti. Sniedzot koncertus un priecējot rokmūzikas cienītājus, grupa ir apceļojusi lielāko daļu Eiropas. Šobrīd “Laime Pilnīga” strādā pie sava piektā albuma.

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas