Vērmanes dārzā norisināsies Lielo leļļu un talismanu gājiens


26. augustā Rīgā, Vērmanes dārzā, norisināsies jau trešais Lielo Leļļu un Talismanu Gājiens.


Lielo Leļļu un Talismanu gājiens ir jautrs pasākums bērniem un vecākiem, kurā reizi gadā kopā pulcējas labākās un jautrākās Latvijā mītošās lielās lelles un talismani. Piedalīties šajā gājienā aicināta ikviena lielā lelle, neatkarīgi no tā, kādu uzņēmumu vai preču zīmi tā reklamē – svētku noskaņojumā nav vietas zīmolu cīņām. Arī šogad pieteikušies – sporta, izklaižu, pārtikas preču un citu uzņēmumu talismani, kas sagādās prieku ne tikai sev, bet arī pasākuma lielajiem un mazajiem apmeklētājiem.


Šogad gājiens notiks trešo reizi. Pirmais Lielo Leļļu un Talismanu Gājiens notika 2010.gadā Rīgas svētku laikā – 21.augustā – un gājienā piedalījās 50 lielās lelles. Gājiens sākās Bastejkalnā un noslēdzās 11.novembra krastmalā, kur apmeklētājiem bija iespēja nobalsot par atraktīvāko un mīļāko lelli. Skatītāju balsojumā uzvarēja uzņēmuma “Rīgas piena kombināts" talismans Lāsēns. Otrais Lielo Leļļu un Talismanu gājiens notika Vērmanes dārzā 2011.gada 28.augustā. Pasākumā piedalījās 53 lielās lelles un par mīļākajām un atraktīvākajām lellēm skatītāji atzina BJC Skolēnu pils teātra "Zīļuks" Māsiņas Milzītes. Otro vietu ieguva policisti Bebrs Bruno un Runcis Rūdis, bet trešajā vietā ierindojās HK "Dinamo Rīga" talismans Dinamīts. Lielo leļļu un talismanu līdzjutēji bija pulcējušies gan Vērmanes dārzā, gan arī pievienojās gājienam Vecrīgas ielās un, atgriežoties Vērmanes dārzā, katram no gājiena dalībniekiem jau bija izveidojies prāvs līdzjutēju pulks.


Arī šogad Lielo Leļļu un Talismanu gājiena maršruts no Vērmanes dārza virzīsies cauri pilsētas centram un Vecrīgai, atkal noslēdzoties Vērmanes dārzā, kur, tāpat kā iepriekšējos Lielo Leļļu un Talismanu gājienos norisināsies balsojums par skatītāju mīļāko un atraktīvāko gājiena dalībnieku. Vērmanes dārzā Lielus un mazus gaidīs izklaides, piepūšamo atrakciju parks, radošās darbnīcas, muzikāla programma, Lielo leļļu un talismanu priekšnesumi uz skatuves, fotografēšanās un aktīva līdzdarbošanās kopā ar gājiena dalībniekiem visā Vērmanes dārzā.


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas