Vērmanes dārzā notiks lielākais pikniks

Arī šogad 27.jūnijā, ceturtdien, plkst. 12.30 Vērmanes dārzā itin visi tiek aicināti baudīt vieglu maltīti svaigā gaisā un labā noskaņojumā. Šoreiz patīkams jaunums - tie, kas vēlas baudīt patiešām īstu piknika atmosfēru, pusdienot varēs, zālītē izklājot pledus! Īpaši tiek aicināti apkārtējo biroju un iestāžu darbinieki, lai pusdienu pauzi izmantotu veselīgi un pilnvērtīgi - maltīte svaigā gaisā nāk par labu ķermenim un garam!


Uz pikniku var droši ņemt līdzi savus azaida sainīšus vai kastītes, bet cienās arī "Borjomi". Būs pieejami 250 minipusdienu komplektiņi, kuros ietilpst grilēta bagete ar vistu un spinātiem.


Kā ierasts, piknika viesus izklaidēs un par labu garastāvokli gādās atraktīvais pasākuma vadītājs Māris Grigalis, bet kā citrona šķēlīte uz norasojušas minerālūdens glāzes maliņas būs dzīvā mūzika.


"Ja paskatāmies, kāda ir pilsēta dienas vidū - tā ir gandrīz tukša! Visi ir "pielīmējušies" pie krēsliem darba vietās. Turklāt svaigā gaisā, zaļumu ielokā, saulītē labāk gribas apēst zemeni vai ābolu, vai vieglu sviestmaizi, nevis frī kartupeļus ar majonēzi; vairāk prasās iedzert ūdeni, nevis saldu kafiju vai limonādi. Nav noslēpums, ka daudzi "uz ātro" kaut ko iekož pie datora, pat īsti nejūtot, ko un kā ēd. Veselībai, protams, tas par labu nenāk. Vasarā pusdienot parkos ir lieliska iespēja gan ēst veselīgāk, gan ieelpot svaigu gaisu, bet skābeklis, kā zināms, būtiski nepieciešams labai smadzeņu darbībai," norāda dietoloģe Lolita Neimane.

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas