Z studijā šonedēļ – grupa “Astro’n’out”Latvijas Televīzijas koncertu ciklā “Koncerts Z studijā” 28. novembrī uzstāsies grupa “Astro’n’out”. Grupa pirms uzstāšanās teic, ka ir jābūt uzmanīgiem ar to, ko vēlas un pasaka skaļi, jo pavasarī viņu jaunākais singls bija tieši par vēlmi apstāties. Tagad mūziķi ir priecīgi par iespēju uzstāties, un savā koncertā Z studijā izpildīs gan jaunākās dziesmas, gan hitus no iepriekšējiem albumiem.

“Šis gads mums aprāva plānus, neesam to muzikāli pilnvērtīgi izdzīvojuši. Atkalsatikšanās un muzicēšanas enerģiju noteikti sajutīs arī skatītāji,” cer soliste Māra Upmane-Holšteine. Grupas mūziķi atzīst, ka ir jābūt ļoti uzmanīgiem ar to, ko vēlas. Brīdī, kad “Astro’n’out” pavasarī izlaida jauno dziesmu “Haosā”, kas stāsta par izdegšanu, mūžīgo vāveres riteni un vēlmi apstāties, tika izsludināta pirmā dīkstāve. “Dziesma izskanēs arī sestdien, būs ironiski to izpildīt brīdī, kad esam apstādināti. Taču spēlēsim dziesmas ne tikai no jaunākā albuma, bet arī senākas, skatītāju iemīļotas dziesmas. Tas būs kā pārskrējiens mūsu muzikālajam CV,” stāsta Māra.

Pirms muzicēšanas solisti uz īsu sarunu aicinās LTV raidījumu vadītāja Eva Johansone.

“Astro’n’out” Latvijas mūzikas vidē ir zināmi jau 15 gadus. Grupa nebaidās mainīties – tā vienmēr ir bijusi atvērta radošiem meklējumiem, taču nekad nav zaudējusi savu rokrakstu. Pērn grupa izdeva savu līdz šim veiksmīgāko albumu “Multivitamīnu multipaka”, kas februārī ieguva “Zelta Mikrofona” balvu kā labākais 2019. gada popmūzikas albums.

“Koncerts Z studijā. Astro’n’out” – 28. novembrī, plkst. 21.15 LTV1 un REPLAY.lv. Koncertu būs iespējams vērot arī LTV un REPLAY.lv Facebook lapās.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2022 Visas tiesības paturētas