ASV kinoteātros dominē trilleris “Daudz laimes nāves dienā”ASV kinoteātros veiksmīga debija padevusies "Prom!" un "Sašķeltais" veidotāju jaunajai šausmu filmai "Daudz laimes nāves dienā". Filma iekasējusi 26,5 miljonus ASV dolāru.

Skaistā Trī pamostas savas dzimšanas dienas rītā – svešās kopmītnēs, kopā ar nepazīstamu puisi... Kas notika iepriekšējā vakarā? Nav ne jausmas. Viņu gaida lekcijas, vakarā – dzimšanas dienas ballīte, un viņa nenojauš, ka viens no ballītes viesiem viņu nogalinās. Pienāk rīts, un Trī pamostas… savas dzimšanas dienas rītā, svešās kopmītnēs, kopā ar to pašu nepazīstamo puisi. Lekcijas, vakarā gaidāma ballīte, taču viņu nepamet sajūta, ka šo dienu viņa jau ir piedzīvojusi... Ar katru dzimšanas/nāves dienu Trī ir soli tuvāk, lai atklātu savu slepkavu, jo ja viņai tas neizdosies, viņa pamodīsies savas dzimšanas dienas rītā, svešās kopmītnēs... Atkal.

Uz otro vietu noslīdējusi zinātniskās fantastikas filma “Pa asmeni skrejošais 2049”. Šoreiz filma iekasējusi 15 miljonus.

Trešajā vietā debitējis trilleris "Ārzemnieks", kas iekasējis 12,8 miljonus, bet ceturtajā vietā šausmu filma "Tas" ar nopelnītiem 6 miljoniem ASV dolāru.

Top pieci noslēdz "Kalns starp mums", kas iekasējis 5,6 miljonus ASV dolāru.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2018 Visas tiesības paturētas