ASV kinoteātros līdera pozīcijas saglabā “Akvamens”ASV kinoteātros līdera pozīcijas saglabājusi fantāzijas filma “Akvamens”. Filma nedēļas griezumā iekasējusi 53 miljonus ASV dolāru.

Šis ir stāsts par to, kā bākas uzrauga Toma Karija un Atlantīdas karalienes Atlannas dēls Arturs Karijs kļuva par supervaroni vārdā Akvamens. Būdams pa pusei cilvēks, pa pusei atlantīdietis, Arturs jau pusaudža vecumā bija neticami ātrs un spēcīgs, spēja elpot zem ūdens un sarunāties ar zivīm. Kad viņa pusbrālis Atlantīdas karalis Orms piesaka karu virsūdens pasaulei, Arturam neatliek nekas cits, kā cīnīties pret ļauno radinieku un kļūt par savas tautas vadoni.

Otrajā vietā debitējusi filma “Mērijas Popinsas atgriešanās”, iekasējusi 28, 3 miljonus ASV dolāru, bet trešajā vietā ierindojusies “Kamene”, kura nopelnījusi 20, 6 miljonus ASV dolāru.

Ceturto vietu saglabājusi animācijas filma “Zirnekļcilvēks: Ceļojums Zirnekļpasaulē” ar 18,8 miljoniem, bet top pieci noslēdz asa sižeta filma “Narkokurjers” ar iekasētiem 12, miljoniem ASV dolāru.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2019 Visas tiesības paturētas