Jaunais Rīgas teātris uzsāks biļešu tirdzniecību uz Alvja Hermaņa izrādi “Baltais helikopters”9. septembrī Jaunais Rīgas teātris uzsāks biļešu tirdzniecību uz Alvja Hermaņa izrādi "Baltais helikopters" ar Mihailu Barišņikovu pāvesta Benedikta XVI lomā.

Izrādes sižets balstīts patiesos notikumos un stāsta par iepriekšējā Katoļu baznīcas pāvesta - Benedikta XVI - noslēpumaino atkāpšanos no amata. Benedikts XVI jeb Jozefs Racingers ir pirmais pāvests, kurš pēdējo 600 gadu laikā pameta savu posteni dzīves laikā. Līdz šim bija pašsaprotami, ka šis amats tiek pildīts līdz pat nāves brīdim. Oficiālā atkāpšanās versija par veselības problēmām ne visiem šķiet pārliecinoša. Ir arī citas versijas. Astoņi gadi, kuru laikā Racingers pavadīja pāvesta krēslā (no 2005. līdz 2013. gadam), sakrita ar visiem tiem jaunajiem izaicinājumiem un jautājumiem, ar kuriem mūsu civilizācija tika konfrontēta 21. gadsimta sākumā un atbildes uz kuriem joprojām nav atrastas.

Režisors un lugas autors - Alvis Hermanis
Scenogrāfe un kostīmu māksliniece - Kristīne Jurjāne

Lomās: Jozefs Racingers/Benedikts XVI - Mihails Barišņikovs, Pāvesta sekretārs - Kaspars Znotiņš, Māsa Tabiana - Guna Zariņa.

Izrāde itāļu, angļu, poļu, latīņu un citās valodās ar simultāno tulkojumu.

Izrāde notiek: Miera ielā 58a, Lielajā zālē.
Biļešu cenas: 30,00; 40,00; 50,00; 60,00 EUR.
Pirmizrāde paredzēta 2019. gada 21. novembrī.

Biļetes tirdzniecībā no 9. septembra plkst. 10.00 www.biletes.jrt.lv

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2020 Visas tiesības paturētas