Pēdējā “Koncertā Z studijā” – Jāņu ielīgošana kopā ar grupu “Iļģi”Latvijas Televīzijas koncertu cikls “Koncerts Z studijā” ir pietuvojies savam noslēgumam. Jāņu noskaņās, 19. jūnijā tiešraidē no Z studijas uzstāsies grupa “Iļģi”. Koncerts būs vērojams LTV1, satura atskaņotājā REPLAY.lv un LTV Facebook kontos. Kā ierasts, arī šo koncertu varēs vērot skatītāji visā pasaulē.

“Lai arī “Iļģi” jau daudzus gadus nav folkloras ansamblis, kaut ko no tradicionālās muzicēšanas un domāšanas paturam par svētu lietu. Proti, īstajā laikā dziedāt īstās dziesmas. No pirmavotiem saņemtas, mūsu ilgās darbības laikā pavadītas, mūsu klausītājiem un sev pašiem veltītas – Jāņu sajūtu uzburošas,” par Z studijas koncertam sarūpēto programmu stāsta Ilga Reizniece.

Z studijas koncertā grupas sastāvā spēlēs Ilga Reizniece, Māris Muktupāvels, Gatis Gaujenieks, Egons Kronbergs un Mārtiņš Linde.

Grupas “Iļģi” koncerts Z studijā – 19. jūnijā plkst. 21.20 LTV1 un REPLAY.lv tiešraidē. Koncertu būs iespējams vērot arī LTV un REPLAY.lv Facebook lapās. Koncertā uz mazu sarunu par svētkiem mūziķus aicinās LTV raidījumu vadītāja Eva Johansone.

Koncertos LTV Z studijā pandēmijas ierobežojumu iedvesmotajā koncertciklā uz skatuves kāpis Dons, grupa “Labvēlīgais tips”, Intars Busulis un Abonementa orķestris, “The Sound Poets”, “Musiqq”, Linda Leen, “Dagamba”, “Instrumenti” un arī “Very cool people” kopā ar Edavārdiem, ansi un Kristīni Prauliņu. Latvijas Televīzija pateicas visiem mūziķiem par atsaucību un drosmi pandēmijas laikā sniegt skatītājiem tiešraides koncerta baudījumu!

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2020 Visas tiesības paturētas