Piedzīvojumu filma “Atriebēji: Bezgalības karš” turpina dominētASV kinoteātros līdera pozīcijas jau trešo nedēļu pēc kārtas saglabājusi supervaroņu filma “Atriebēji: Bezgalības karš”. Filma nedēļas griezumā iekasējusi 61,8 miljonus ASV dolāru.

Kamēr Atriebēji un viņu sabiedrotie turpina aizstāvēt pasauli no dažādiem apdraudējumiem, vēl nebijuša apmēra briesmas gatavojas ierasties no kosmosa plašumiem. Starpgalaktiskais tirāns ir apņēmies savākt visus sešus Bezgalības akmeņus – tiem piemīt neiedomājams spēks, ar kura palīdzību ir iespējams mainīt realitāti atbilstoši savām vēlmēm. Viss, ko Atriebēji ir piedzīvojuši agrāk, gatavoja viņus šim izšķirošajam brīdim, un vēl nekad Zemes tālākais liktenis nav bijis tik neparedzams…

Otrā vietā debitējusi filma "Dzīve ir ballīte" ar iekasētiem 18,5 miljoniem, bet trešajā vietā ierindojusies vēl viena debitante - asa sižeta filma "Ielaušanās" ar 16, 5 miljoniem ASV dolāriem.

Topa ceturtajā vietā ierindojusies filma "Aiz borta", kas iekasējusi 10 miljonus, bet top pieci noslēdz šausmu filma "Klusā pasaule", kas iekasējusi 6,4 miljoniem ASV dolāru.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2019 Visas tiesības paturētas