Šausmu filma “Helovīns” saglabā pirmo vietu filmu topāASV kinoteātros līdera pozīcijas saglabājusi šausmu filma “Helovīns”. Filma nedēļas griezumā iekasējusi 32 miljonus ASV dolāru.

Par godu šausmu filmu meistara Džona Kārpentera kulta filmas “Halloween” (1978. gads) 40 gadu jubilejai, pats meistars kopā ar filmas režisoru Deividu Gordonu Grīnu un scenāriju autoru Deniju Makbraidu atklās jaunu nodaļu stāstā, kas aizsākās pirms četriem gadu desmitiem.

Aktrise Džeimija Lī Kērtisa atgriezīsies ikoniskajā Lorijas lomā, lai vēlreiz aci pret aci sastaptos ar cilvēku maskā – Maiklu Meiersu, kurš izseko viņu kopš tās pašas Helovīna nakts, kad viņai par mata tiesu izdevās izsprukt no viņa nāvējošā nodoma.

Otro vietu saglabājusi muzikālā drāma ar Lady Gagu un Bredliju Kūperu – “Zvaigzne ir dzimusi”, kas iekasējusi 14 miljonus.

Nemainīgu trešo vietu topā saglabājusi arī zinātniskās fantastikas filma “Venoms” ar 10,8 miljoniem, bet topa ceturtajā filma “Zosāda 2: Nolādētais Helovīns” ar 7,5 miljoniem ASV dolāriem.

Top pieci noslēdz debitante - trilleri "Operācija: Hunter Killer" ar 6,6 miljoniem ASV dolāru.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2019 Visas tiesības paturētas