“Jaunais vilnis” Sočos tomēr notiksDziesmu konkurss “Jaunais Vilnis”, kura norises vietu no Jūrmalas pārcēla uz Sočiem, mainījis arī norises laiku – sākotnēji tika plānots, ka konkursam jānotiek augusta beigās, taču tagad tas ir pārcelts uz rudeni.

Tagad starptautiskais festivāls, apkopojot visas spožākās Krievijas un Eiropas šovbiznesa zvaigznes, no 2.-11. oktobrim norisināsies Olimpiskajā parkā, kur pirms divarpus gadiem notika Olimpiskās spēles.

“Jaunā Viļņa” organizatori pagaidām neatklāj oficiālo iemeslu datuma maiņai, taču saskaņā ar viņu pausto informāciju, konkurss tiek pārcelts saskaņā ar tajā laikā Sočos gaidāmo “Formula-1″ un starptautisko ekonomisko investīciju forumu, kuram jau aktīvi gatavojas pilsēta. Šajā laika periodā Sočos gaidāms milzīgs skaists viesu un tūristu, kuri aktīvi aizpildīs koncertu laukumu tribīnes Olimpiskajā parkā.

Atgādināsim, muzikālais konkurss “Jaunais vilnis” gadu no gada norisinājās Jūrmalā vasaras vidū. Pēc politiskā skandāla, saistība ar dziedātāju Valērijas, Josifa Kobzona un Oļega Gazmanova iekļaušanu Latvijas melnajā sarakstā, festivāla prezidents Igors Krutojs pieņēma lēmumu vokālo konkursu no Dzintaru koncertzāles pārcelt sākotnēji uz Svetlogorsku, bet pēc tam uz Sočiem.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas