“Raxtu Raxti” aicina uz Latvijas svētku lielkoncertuMuzikālā apvienība “Raxtu Raxti” aicina uz Latvijas svētku lielkoncertu 18. novembrī Ķīpsalas hallē, lai kopā nosvinētu Latvijas Republikas neatkarības gadadienu tautiskās, bet vienlaikus mūsdienīgās noskaņās!

Latvijas svētku lielkoncerts iecerēts kā vērienīgs tautas mūzikas un mūsdienu pasaules mūzikas ietekmju bagātināts koncertuzvedums divās daļās ar publikas sadziedāšanos noslēgumā. Koncertā kā īpašie viesi piedalīsies dūdu un bungu grupa “Auļi”.

Koncerta pirmajā daļā klausītājus priecēs “Raxtu Raxti” ar jaunām dziesmām no apvienības topošā un nākamgad gaidāmā skaņu ierakstu albumu. Programmas pamatu veidos “Raxtu Raxtu” mūziķu oriģinālskaņdarbi ar latviešu tautasdziesmu tekstiem.

Savukārt koncerta otrajā daļā “Raxtu Raxtu” mūziķiem pievienosies dūdu un bungu grupa “Auļi”, atskaņojot dziesmas no šogad klajā laistā albuma “Es atradu tautasdziesmu”.

Otrās daļas un līdz ar to arī koncerta noslēgumā skanēs pazīstamas un paaudžu paaudzēs iemīļotas latviešu tautas melodijas, kuras šoreiz mūziķi cer izpildīt kopā ar koncerta apmeklētājiem, jo uz lielā ekrāna tiešsaistē ikkatrs varēs lasīt dziesmu tekstus un dziedāt līdzi!

“Raxtu Raxti” ir šobrīd Latvijā un arī daudzviet pasaulē labi pazīstama latviešu mūsdienu tautas mūzikas apvienība, kuras daiļradē sadzīvo tradīciju spēks ar mūsdienīgiem muzikāliem eksperimentiem, profesionālu un enerģijas pilnu skatuves sniegumu.

Biļetes uz Latvijas svētku lielkoncertu Ķīpsalā iespējams iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā: www.bilesuparadize.lv. Koncerta notiks Ķīpsalas hallē 18. novembrī un sāksies plkst 18.00.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas