„Maximā” top Latvijas visu laiku lielākā torte

Atzīmējot 10 gadu jubileju, veikalu tīkls „Maxima Latvija” gatavojas izcept Latvijā vēl neredzēti milzīgu torti, pārspējot līdzšinējos lielākās tortes rekordus. Milzīgais biskvīta, ievārījuma un putukrējuma darinājums tiks izstādīts 17.augustā vēsturiski pirmajā „Maxima XXX”lielveikalā, kas atrodas Rīgā, A. Deglava ielā 67, ļaujot ikvienam veikala apmeklētājam vareno konditorejas izstrādājumu apskatīt un nogaršot.

„Svinot desmit Latvijā nostrādātos gadus, vēlamies iepriecināt gan savus apmeklētājus, gan paši sevi. Rekordtortes svaru pagaidām vēl vēlamies paturēt noslēpumā, taču tā noteikti pārtrumpos līdz šim lielāko trīsstāvu torti Latvijā, kas 2001.gadā tika radīta par godu svētkiem „Rīgai 800” un svēra 680 kilogramus,”informē „Maxima Latvija” Zīmola un komunikāciju departamenta direktoreViktorija Orlova.

Svinīgajā tortes atklāšanā, kas notiks 17.augustā plkst.11:00, kūka tiks ne tikai nosvērta: klātesošie, baudot torti, arī varēs uzzināt, cik konditori piedalījušies tortes cepšanā un dekorēšanā, kā arī, cik un kādas izejvielas patērētas milzīgās kūkas sagatavošanā. Sadarbojoties ar „Latvijas Samariešu apvienību”, lielākā daļa tortes tiks nogādāta vietējām labdarības organizācijām, lai kaut nedaudz iepriecinātu arī krīzes skartās ģimenes labdarības projekta „Paēdušai Latvijai” ietvaros.


 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas