15. decembrī Rīgā uzstāsies dziedātāja Selah Sue


Eiropā un ASV pieprasītā talantīgā Beļģijas soul/funk/reggae mūziķe Selah Sue 15. decembrī sniegs sava pasaulē popularitāti ieguvušā debijas albuma turnejas uzstāšanos koncertzālē „Palladium Rīga”. Koncerts notiks festivāla „” koncertu sesijas ietvaros.


Skaņdarbu „Raggamuffin", „Crazy Vibes” un „This World" autores un izpildītājas beļģietes Selah Sue debijas albums „Selah Sue” (2011) ir elektroniskā roka, organic hip-hop un soul/funk mūzikas apvienojums, kas Eiropā līdz šim pārdots vairāk kā 400 tūkstošos eksemplāru. 2011. gadā mūziķe ieguva pasaules debitantu balvu „European Border Breakers Award ” (EBBA), 2012. gadā – „EBBA” klausītāju balvu. Tāpat kā amerikāņu R&B un soul dziedātāja Janelle Monae, mūziķis Aloe Blacc un talantīgā britu repere M.I.A., Selah Sue uzskatāmi pieder pie pavisam jaunas mūziķu paaudzes, kas rada mūzikas stilu sintēzi.


„Šī mūziķe parāda vienu no virzieniem, kuros attīstīsies festivāla „Pestivals” muzikālā gaume turpmāk. Selah Sue, kam ir kopīga dziesma ar „Gnarls Barkley” bijušo solistu Cee Lo Green, un kas bijusi īpašā viese Prince koncertos, ir viena no pēdējā laika talantīgākajām populārās mūzikas pērlēm,” komentē organizators Aivars Līpenītis.
Biļetes uz Selah Sue uzstāšanos koncertzālē „Palladium Rīga” var iegādāties „Biļešu Serviss” tīklā, pirmās 200 biļetes par 10 latiem, pārējās - 14 Ls, koncerta dienā - 18 Ls. Vairāk informācijas www.pestivals.lv. Organizē aģentūra „magicFIB”.


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas