Aicina uz leģendāro dziesmu spēli “Vella kalpi” Arēnā Rīgā

Pēc mazāk nekā divām nedēļām, 11.maijā, uz Arēnu Rīga tiek aicināti visi labas mūzikas mīļotāji, lai kopā ar Raimondu Paulu ļautos leģendārajai Maestro dziesmu spēlei “Vella kalpi” kamerkora “Ave sol” izpildījumā īstā Melodiju karnevālā.


“Gandrīz vai ikviens no mums ir redzējis kādu no leģendārajām “Vella kalpi” mākslas fimām. Tās ir filmas ne tikai ar lielisku latviešu aktieru piedalīšanos, bet arī ar spilgtu muzikālo devumu. Tieši tādēļ esam lepni, ka leģendāro Maestro diesmu spēli “Vella kalpi” varēsim piedāvāt arī šajā pasākumā, un esam pārliecināti, ka priekšnesmums kamerkora “Ave sol” izpildījumā patiks jebkuras paaudzes cilvēkiem,” stāsta “Eastcon” valdes loceklis Jānis Vulāns


Melodiju karnevāla apmeklētājiem būs iespēja arī izbaudīt Raimonda Paula labākās melodijas paša Maestro atskaņojumā. Jaunuzvesto dziesmu ciklu no Raimonda Paula izrādes “Māsa Kerija” izdziedās populārie solisti Veronika Plotņikova, Jevgenijs Šurs un Atis Ieviņš, un muzikālo strūklaku pavadījumā tiks atskaņotas skaistākās dziesmas.


Pasākuma ietvaros notiks arī spēles “Laimē un ripo laimīgs” fināls, kurā starp “Eastcon” klientiem tiks izlozēta automašīna “Chervrolet Spark”. Šajā spēlē varēja piedalīties jebkurš “Eastcon” klients, kurš, tiekoties ar uzņēmuma pārstāvjiem, bija aizpilidījis anketu.


Tāpat ikvienam, kurš līdz 11.maijam būs iegādājies biļeti uz Melodiju karnevālu un ieradies uz pasākumu klātienē, būs iespēja laimēt apmaksātu ceļojumu divām personām uz Taizemi, kas ietver apmaksātu lidojumu, transfēru un dzīvošanas izdevumus – viesnīcu un brokastis.


Vācijas uzņēmums “Eastcon” piedāvā augstākās kvalitātes aitu vilnas izstrādājumus, titānkeramikas traukus, hidroterapijas iekārtas, tvaika tīrīšanas un gludināšanas sistēmas, gaisa attīrītājus, masāžas krēslus, finanšu produktus, kā arī ceļojumus. Šobrīd uzņēmumam ir vairākas pārstāvniecības Eiropā, no kurām lielākā daļa atrodas Austrumeiropā.


Biļetes uz Melodiju karnevālu iespējams iegādāties jebkurā Biļešu paradīzes tirdzniecības vietā, kā arī internetā – www.bilesuparadize.lv Vietu skaits ierobežots!


Sīkāka informācija www.eastcon.lv un zvanot pa tālruni 67914352 .

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas