Aija Andrejeva izdot jaunu singlu un videoklipu “Soļi”Svinot mākslinieciskās darbības desmit gadu jubileju, dziedātāja Aija Andrejeva laiž klajā jaunu dziesmu, kas ir veltījums saviem klausītājiem un draugiem. Par godu jubilejai un dziesmai, nākamā gada sākumā notiks Aijas Andrejevas un draugu Latvijas koncerttūre, kas noslēgsies 24. aprīlī Rīgā, koncertzālē „Palladium”.

Desmit gadu laikā uzkrātā pieredze un karjeras laikā iegūtie kolēģi iedvesmo atgriezties pie paša svarīgākā jebkura dziedātāja darbā – saviem klausītājiem. Aija Andrejeva, svinot desmit gadu pieredzes laiku uz skatuves, ierakstījusi jaunu dziesmu „Soļi”– veltījumu saviem uzticamākajiem klausītājiem un skolotājiem. Dziesmas producents, mūzikas un vārdu autors ir Kaspars Ansons, ar kuru dziedātāja iepriekš sadarbojusies, strādājot pie albumiem „Grāmatzīme” un “Dvēselīte”.

„Dziesma „Soļi” ir gan pateicība, gan dāvana manas daiļrades cienītājiem, jo tieši viņi ir tie, kas rada manī motivāciju un iedvesmu, lai īstenotu arvien jaunus projektus,” dziesmas būtību komentē Aija Andrejeva. „Es vienmēr zināju, ka savu māksliniecisko desmitgadi es gribēšu nosvinēt īpaši. Lai arī desmit gadi, nav tik liela jubileja, man tā ir svarīga. Atskatoties uz šiem gadiem, es vēlos pateikties visiem tiem cilvēkiem, kuri man ir devuši padomu, iedvesmu un iespēju, lai šī jubileja vispār būtu iespējama. Tieši tādēļ koncertu ciklā „Soļi”, kurš sāksies nākamā gada sākumā, man pievienosies tie cilvēki, kuru ieguldījums manā karjerā ir bijis nenovērtējams,” komentē Aija.

Līdz ar jauno dziesmu, tapis arī video klips, kas tika filmēts Rīgas ielās. „Video klipa veidošana bija ļoti sirsnīgs un emocionāls process. Trīs dienu laikā es satiku draugus un kolēģus, ar kuriem tik bieži ikdienā neizdodas satikties. Paldies viņiem par laiku! Tas bija skrējiens, taču tik patīkams, ka varētu katru mēnesi veidot jubilejas videoklipus,” joko Aija. Video klipa režisors ir Edgars Lūsiņš no video studijas „1001 jūdze”.

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas