Aprīlī Rīgā notiks 20. “Rīgas modes nedēļa”


No 1. aprīļa līdz 5.aprīlim Rīgā notiks 20. "Rīgas modes nedēļa" ("Riga Fashion Week"). Par godu jubilejai sagādāta interesanta programma, kā arī jauna pasākuma norises vieta, vēsta organizatori.


"Pret-a-porter" modes festivāls, kuru Baltijas Modes federācija jau desmit gadus pēc kārtas organizē divreiz gadā - pavasarī un rudenī -, saskaņā ar visiem starptautiskajiem modes nedēļu standartiem šopavasar būs jubilejas svētki. Tā centrā būs labāko pašmāju un ārzemju modes dizaineru 2014./2015.gada rudens/ziemas sezonas kolekciju prezentācijas.


„Mums ir patiess prieks un gods jau divdesmito sezonu pēc kārtas paziņot par Rīgas modes nedēļas norisi Latvijas galvaspilsētā. Šo desmit gadu laikā ir paveikts milzīgs darbs, un daudz kas ir sasniegts. Pasākums ir starptautiskajā līmenī augsto modes ierindu atzīts. Latvijā ir izveidojusies vesela paaudze profesionālu un pieprasītu modes dizaineru, par kuru sasniegumiem mēs priecājamies un ar kuriem lepojamies, kā arī katru sezonu tiek atklāti jaunie talantīgie vārdi Latvijas modes industrijā,” saka RIGA FASHION WEEK producente, Baltijas modes federācijas prezidente Jeļena Strahova.


Par jubilejas modes nedēļas imidžu kļuva viena no Latvijas modes zīmola "BeCarousell" kolekcijas fotosesijas bildēm. Fotogrāfija tapusi zīmola dizaineres Daces Krieviņas-Bahmanes, fotogrāfes Natālijas Berezinas, stilistes Kristīnes Čakares un modeles "Nastya Choo" komandas darba rezultātā.


„Jutos pagodināta, ka mana fotogrāfija ir izvēlēta, kā RFW imidža bilde. Man ir prieks, ka piedalos Latvijas modes attīstībā. Dalība Rīgas modes nedēļā ir lieliska iespēja atrādīt savu zīmolu ne tikai Latvijas, bet arī ārzemju publikai, kas katru gadu izrāda arvien lielāku un lielāku interesi par Latvijas modi,” atzīst RFW imidža autore Dace Krieviņa-Bahmane.


Modes nedēļas skates šopavasar notiks modes centra "Podium", Brīvības gatvē 201, piektajā stāvā, kas pilnībā tiks nodots "Rīgas modes nedēļas" vajadzībām. Jaunās telpas ir lielākas, modernākas un funkcionālākas, līdz ar to ērtākas gan dalībniekiem, gan apmeklētajiem.


 


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas