Traģēdija atņem dzīvību diviem Liepājas teātra aktieriem10. augusta vakarā traģiski bojā gājuši Liepājas teātra aktieri Inese Jurjāne un Uldis Stelmakers, apstiprina Liepājas teātra direktors Herberts Laukšteins.

10. augustā plkst. 21:59 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma informāciju, ka Kurzemē, Nīcas novada Nīcas pagasta Bernātos, peldoties, ir pazuduši jūrā divi cilvēki- sieviete un vīrietis. Ar tiem ir peldējusi arī 13 gadus vecā sievietes meita, kura izglābusies un atpeldējusi atpakaļ uz krastu.

Glābēji, uzsākot meklēšanu, apmēram 80 metrus no krasta atrada 49 gadus veco meitenes māti noslīkušu, savukārt vīrietis jūrā bija pazudis. Vīrieša līķis tika atrasts pirmdienas rītā. Liepājas teātra direktors Herberts Laukšteins apstiprināja, ka bojāgājušie ir Liepājas teātra aktieri Inese Jurjāne un Uldis Stelmakers.

Atvadīšanās no mākslinieces notiks 15. augustā plkst. 10:00 no Liepājas teātra; pēc tam – Piņķu kapos, savukārt atvadīšanās laiks no mākslinieka vēl tiek precizēts.

Foto: Publicitātes
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas