Astro’n’out tūre jau pēc 10 dienām!Jau pēc 10 dienām-  27. septembrī  ar koncertu Siguldā Astro’n’out atklās savu Latvijas koncerttūri “Astro’ Electro’ Acoustic”, informē grupas pārstāvji.

Tās ietvaros 4. oktobrī grupa koncertēs Ventspilī, mūzikas namā  “Jūras vārti”, 5.oktobrī Liepājā, Rožu zālē, 11.oktobrī Jēkabpilī- “Krustpils kultūras namā”, 1.novembrī Gulbenes Kultūras namā, 2. novembrī Cēsīs, “Vidzemes koncertzālē” un tūre noslēgsies 7.novembrī Latvijas Nacionālās bibliotēkas “I.Ziedoņa zālē”, Rīgā.

Koncerttūri ieskandinot grupa iesāk sadarbību arī ar “I’m Your shirt” dizaineri un zīmola radītāju Indru Miklāvu, kuras krekli, novērtēti arī pasaules stilistu acīm (tos izvēlējušies pat tādi pasaules slaveni vārdi kā Will I am un Rikijs Mārtins).

”Man ir ļoti liels prieks, ka Astro’n’outiem ir iepatikušies mūsu krekli un ir mests izaicinājums savienot šo nosacīti formālo apģērbu ar skatuvi. Tāpat sirdi silda tendence, ka latviešu mūzikas grupas izvēlas latviešu dizainerus sava tēla veidošanai. Man patīk, kā Astro’n’outi māk runāt viegli par nopietnām tēmām, tādēļ tēlu veidojam vienlaikus nesamākslotu un vienkāršu, bet ar vieglu ironijas devu,” sadarbību komentē Indra Miklāva.

Tūres koncertos klausītājiem būs iespēja baudīt labākās 10 gadu laikā radītās Astro’n’out dziesmas jaunos, brīžiem par radikāli citādākos aranžējumos.

Koncertos grupa atskaņos konceptuāli veidotu programmu, kurā akustiskās noskaņas pāraug elektoniski piesātinātās.
Koncerti plānoti ar sēdvietām.

Biļetes no 9 EUR pieejamas Biļešu servisa kasēs

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas