ASV kinoteātros līdera lomu saglabā «Galaktikas sargi»ASV kinoteātros līderes lomu saglabājusi zinātniskās fantastikas filma «Galaktikas sargi», kļūstot par 2014. gada pelnošāko kinofilmu ASV.

Nedēļas laikā filma "Galaktikas sargi" iekasējusi 16,3 miljonus, bet kopējie filmas ieņēmumi no biļešu pārdošanas ASV kinoteātros ir sasnieguši jau 275 miljonus ASV dolāru.

Filmas stāsts aizsākas brīdī, kad drosmīgā ceļotāja Pītera Kvila rokās nonāk kāda noslēpumaina lode, kas, kā izrādās, pieder varenajam un nežēlīgajam ļaundarim Ronanam, kurš kaldina Visuma iekarošanas plānus. Pīters nonāk starpgalaktiku cīniņu vidū, un vienīgais veids, kā glābties, ir pievienojoties ar četriem izstumtajiem – kareivīgi noskaņoto jenotu vārdā Raķete, cilvēkveidīgo koku vārdā Gruts, nāvējoši bīstamo Gamoru un atriebības kāro Postītāju. Kad Pīters saprot, cik milzīgs spēks patiesībā piemīt lodei, viņam nāksies saliedēt savus ceļabiedrus izšķirošajai cīņai par galaktikas nākotni.

Otro vietu arī šonedēļ saglabājusi piedzīvojumu filma «Bruņurupuči nindzjas», iekasējot 11,7 miljonus dolāru.

Trešo vietu saglabājusi arī jauniešu drāma «If I Stay» ar Hloju Greisu Morencu galvenajā lomā. Filma iekasējusi 9,26 miljonus.

Ceturtā vietu ieņem šausmu filma «Parīze: Mirušo pilsēta» ar 8,34 miljoniem, bet top pieci noslēdz komēdija «Let's be Cops».

Foto: Publicitātes foto

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas