ASV kinoteātros pārliecinoši dominē kara drāma «Amerikāņu snaiperis»ASV kinoteātros līdera pozīcijas iekarojusi režisora Klinta Īstvuda godalgotajam «Oskaram» nominētā biogrāfiskā kara drāma «Amerikāņu snaiperis» ar Bredliju Kūperu titullomā. Filma nedēļas griezumā iekasējusi 90,2 miljonus ASV dolāru.

ASV armijas jūras spēku izcilākais snaiperis Kriss Kails tiek nosūtīts uz Irāku, kur viņa misija ir aizsargāt savus armijas biedrus. Kriss tiek uzskatīts par nāvējoši precīzāko šāvēju ASV armijas vēsturē, turklāt viņa reputācija ir zināma arī pretiniekiem, padarot viņu pašu par iekārojamu mērķi. Tomēr Kriss nav tikai karavīrs, bet arī vīrs un tēvs, un cīņa par savu ģimeni, izrādās, arī var būt ārkārtīgi smaga.

Otrā vietā ierindojusies komēdija «Kā tikt pie vedēja?» ar Džošu Gadu, Keiliju Kuoko - Svītingu un Kevinu Hārtu galvenajās lomās. Filma nedēļas laikā iekasējusi 21 miljonu.

Trešajā vietā ar 19, 3 miljoniem debitējusi ģimenes filma «Lācēna Padingtona piedzīvojumi».

Uz ceturto vietu atkāpusies pagājušās nedēļas favorīte - filma «Nolaupītā 3». Filma nedēļas griezumā nopelnījusi 14 miljonus

Uz piekto vietu noslīdējusi drāma «Selma», kas iekasējusi 8, 3 miljonus ASV dolāru.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas