Atklās 17. starptautisko mēbeļu un interjera izstādi “Baltic Furniture 2012”


4. oktobrī Ķīpsalā atklās 17. starptautisko mēbeļu un interjera izstādi "Baltic Furniture 2012", kas vienkopus pulcēs mēbeļu ražotājus un dizainerus.


Izstādē skatāmas kvalitatīvas un funkcionālas Baltijā ražotas mēbeles un interesanti dizaina risisnājumi.


Šogad izstādē piedalīsies vismaz 155 uzņēmumi no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Vācijas, Somijas, Zviedrijas, Dānijas un Indijas.


Plašajā piedāvājuma klāstā varēs apskatīt mēbeles un interjera priekšmetus gan mājai un birojam, gan dārzam, gan arī mēbeļu furnitūru un apdares materiālus. Īpaši tiks akcentētas Baltijā ražoto mēbeļu priekšrocības - to augstā kvalitāte, dabiskie izejmateriāli, izdevīgā cena, oriģinālie dizaina risinājumi.


Līdztekus ekspozīcijai izstādē "Baltic Furniture" būs apskatāms arī "Dizaina parks" - radoša un dinamiska vide, kurā eksponēti Latvijas, Igaunijas un Lietuvas labāko dizaineru un studentu darbi un notiks konkursa "Gada balvu dizainā 2012" apbalvošanas ceremonija (5.oktobrī plkst. 15.00), kas ir augstākais un prestižākais dizaineru darba novērtējums Latvijā.


No 4.oktobra līdz 6.oktobrim Ķīpsalā notiks arī starptautiskā kokapstrādes iekārtu un instrumentu izstāde "Kokapstrāde. Iekārtas. Tehnoloģijas. Instrumenti 2012", kas ir laba biznesa platforma darījumiem starp mēbeļu ražotājiem un iekārtu, instrumentu ražotājiem.


Izstādi rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar asociāciju "Latvijas mēbeles", Lietuvas mēbeļu tirgotāju un ražotāju asociāciju "Lietuvos mediena", Igaunijas Kokrūpniecības federāciju, Latvijas Dizaineru savienību, Lietuvas Dizaineru savienību, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru un Rīgas Tūrisma attīstības biroju.


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas