Bērnu un jauniešu popmūzikas festivāls “Gaujas Atbalss”


Šogad nu jau četrpadsmito gadu pēc kārtas Siguldas pilsētas kultūras nams aicina bērnus un jauniešus piedalīties popmūzikas festivālā „Gaujas Atbalss”.


Festivāla mērķis ir popularizēt Latvijas bērnu muzikālās izglītības un deju prasmes attīstību, nodrošināt pieredzes apmaiņas iespējas starp dažādu Latvijas vokālo grupu pedagogiem, kā arī rosināt jauniešu vidū interesi par popgrupu kustību kā vienu no iespējām aktīvi, radoši pavadīt brīvo laiku.


Festivāls savas pastāvēšanas laikā ir pulcējis jaunos talantus no visiem Latvijas novadiem. Festivāla laureātu vidū ir pabijušas šobrīd Latvijā atpazīstamas skatuves zvaigznes – Liene Bronuša (Candy), Liene Šomase, Samanta Poļakova (Samanta Tīna), Amanda Bašmakova u.c.


Katru gadu festivāls pulcē lielu dalībnieku skaitu, tāpēc arī šogad paredzētas divas atlases kārtas - 28. un 29. aprīlī plkst. 12.00 Siguldas pilsētas kultūras namā, bet fināla koncerti - 12. maijā Siguldas pilsdrupu estrādē (lietainā laikā – Siguldas pilsētas kultūras namā).


Festivāla „Gaujas Atbalss” nolikums un pieteikuma anketa pieejama mājas lapā www.sigulda.lv, kā arī Siguldas pilsētas kultūras namā. Informācija pa t. 67970814.

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas