Bērnu zīmējumu izstāde muzejā „Rīgas Jūgendstila centrs”No 9. septembra līdz 4. oktobrim muzejā „Rīgas Jūgendstila centrs” apskatāma Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde “Skaistās jūgendstila cepures”, kas veidota iedvesmojoties no muzeja cepuru kolekcijas.

Muzejs „Rīgas Jūgendstila centrs” piedāvā iepazīt ne tikai izteiksmīgu interjeru, bet arī skaistu un krāšņu cepuru kolekciju. Katra cepure radīta, izmantojot oriģinālus jūgendstila paraugus, un tai pat laikā tā ir unikāls meistara darbs – rotāta ar drapējumiem, lentām, spalvām un ziediem.

Muzeja cepuru kolekcija, kuru iespējams pielaikot ikvienam muzeja apmeklētājam, kalpojusi par iedvesmas avotu Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņiem, radot mākslas darbus sirsnīgai zīmējumu izstādei „Skaistās jūgendstila cepures”. Muzeja apmeklētājus priecēs 15 darbi, kurus zīmējuši bērni vecumā no 9 līdz 15 gadiem. Ikvienam audzēknim tika dota radoša izteiksmes brīvība, izvēloties sev tuvāko zīmēšanas tehniku un stilu.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas