Deju grupas RITMS 45 gadu jubilejas koncerts “Ceļojums dejā”18. aprīlī plkst. 16.00 deju grupa RITMS ielūdz uz savu 45 gadu jubilejas koncertu “Ceļojums dejā” VEF Kultūras pilī.

Deju grupas RITMS jubilejas koncerts iepriecinās skatītājus ar deju daudzveidību - dejā apceļojot ugunīgos Balkānus, mežonīgo Āfriku, eleganto Franciju, eksotisko Ķīnu, Indiju un vēl daudzas citas pasaules malas. Koncertā tiks izdejotas gan skatītāju iemīļotās dejas, gan arī pavisam jaunas un oriģinālas, īpaši veidotas laikmetīgās dejas, brodvejas džeza, stilizētas tautas dejas un citu deju stilu horeogrāfijas. Koncertā piedalīsies visi deju grupas RITMS dejotāji – ar augsto meistarību priecēs profesionālā sastāva dejotāji, bet ceļš uz dejas brīnumaino pasauli atklāsies dažāda vecuma studijas dejotāju sniegumā.

Jubilejas koncertu vēl īpašāku vērtīs RITMA draugu piedalīšanās, tie būs - solisti Aija Vītoliņa un ŽORŽS SIKSNA, grupas Tango Sin Quinto un PULSA EFEKTS, Rīgas Improvizācijas teātris, bērnu vokālais ansamblis MOMO, cirka studija Jaunība un citi mākslinieki, kopā veidojot neaizmirstamu ceļojumu dejas un mūzikas pasaulē. Koncerts būs kā apliecinājums tam, ka deja ir brīnumaina iespēja iejusties un izdzīvot dažādus raksturus, emocijas un sajūtas.

Horeogrāfijas koncertam veidojuši jaunie, talantīgie horeogrāfi: laikmetīgās dejas apvienības “Dejas anatomija” dibinātāja, ilggadēja “Cabaret” izrāžu horeogrāfe un deju grupas RITMS vadītāja Elīna Gaitjukeviča, par 2014. gada “Spēlmaņu nakts” gada kustību mākslinieci atzītā Dailes un Liepājas teātra horeogrāfe Liene Grava, laikmetīgās dejas izrāžu horeogrāfs un pasniedzējs Dmitrijs Gaitjukevičs un mūziklu, operešu un kabarē zvaigzne gan Latvijā, gan aiz tās robežām Olga Spridzāne.

Deju grupa RITMS ir viena no pirmajām estrādes deju grupām Latvijā. Tā ir vienmēr bijusi augsta līmeņa deju grupa ar atraktīviem dejotājiem, kvalitatīvu izpildījumu un īpašām horeogrāfijām. RITMS ir sadarbojies ar Latvijas labākajiem māksliniekiem: Intaru Busuli, Lindu Leen, Valteru Krauzi, Aiju Vītoliņu, grupām “Instrumenti”, “Labvēlīgais Tips” un citiem.

Biļešu cena: 7.00 EUR (līdz 6 gadu vecumam ieeja bez maksas)

Biļetes var iegādāties: Biļešu Paradīzes kasēs, www.bilesuparadize.lv un VEF Kultūras pilī pirms koncerta.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas