Dikļu pilī skanēs “Eņģeļu balsis”


1. decembrī plkst. 20.00 Dikļu pilī – dienu pirms Pirmās Adventes notiks īpašs koncerts sirsnīgāko svētku noskaņās "Eņģeļu balsis", kurš ikvienu klausītāju spēs aizvest mūzikas brīnumainajā pasaulē.


Straujiem soļiem tuvojas Ziemassvētki, tie ir svētki, kad cilvēki tiecas pēc kā gaiša un netverama. Šī koncerta mērķis ir ar skaistām Ziemassvētku dziesmām klausītāju sirdīs ienest mieru un mīlestību.


Ziemasssvētki ir svētki, kur vieno absolūti visus, tieši tāpēc ceļā uz šiem baltajiem svētkiem ikvienam klausītājam būs iespēja baudīt sirsnīgu un patiesām emocijām piepildu koncertu ar nosaukumu "Eņģeļu balsis", kas izskanēs pateicībā par visu skaisto mūsu dzīvēs.


1. decembrī Dikļu pilī visas dienas garumā norisināsies Latvijas jauno izpildītāju konkurss ar tieši tādu pašu nosaukumu – "Eņģeļu balsis" labākie priekšnesumi no konkursa tiks iekļauti šajā īpašajā pirmssvētku noskaņu koncertā, kas to padarīs muzikāli daudzveidīgāku un emocionālu piesātinātāku.


Svētku sajūtas uzburs ne vien Latvijas jaunie izpildītāji – konkursa "Eņģeļu balsis" laureāti, bet arī koncerta īpašie viesi: Latvijas Nacionālās operas soliste Evita Zālīte, dziedātājs un komponists Marts Kristiāns Kalniņš kā arī Dailes teātra aktieris Artis Robežnieks. Koncertu vadīs TV3 raidījumu vadītāja Evelīna Strazdiņa.


Koncertu ar savu klātbūtni pagodinās arī komponists Valts Pūce, līdz ar to koncertā būs dzirdamas gan Valta Pūces kompozīcijas, gan arī tradiconālās Ziemassvētku dziesmas kā arī pavisam jaunas un vēl nedzirdētas melodijas talantīgu bērnu kā arī īpašo viesu izpildījumā.


Biļetes nopērkamas "Biļešu paradīzes" kasēs un Dikļu pilī. Biļešu cenas iepriekšpārdošanā 5 lati. Pasākuma dienā 7 lati. Tālrunis papildus informācijai: 64207480.


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas