Džeimss Folijs veidos romantiskās drāmas “Greja piecdesmit nokrāsas” turpinājumuErotiskās filmas "Greja piecdesmit nokrāsas" turpinājumus uzņems amerikāņu režisors Džeimss Folijs, kas plašākai sabiedrībai pazīstams pēc 1996. gada trillera "Bailes".

Jau ilgstoši romantiskā drāma "Greja piecdesmit nokrāsas", kas gluži tāpat kā grāmatu sērija, iekarojusi fanu simpātijas, atradās jauna producenta meklējumos un lai arī jau kādu laiku saistībā ar gaidāmo franšīzi izskanēja režisora Džeimsa Folija vārds, tikai tagad tas oficiāli ticis apstiprināts.

Folijs ekranizēs Džeimsas erotiskās triloģijas otro un trešo daļu - "Tumsa piecdesmit nokrāsās" un "Brīvība piecdesmit nokrāsās". Viņš strādās kopā ar britu rakstnieces E.L.Džeimsas ( grāmatas autores) vīru Nailu Leonardu, kas veidos nākamās "Greja piecdesmit nokrāsas" sērijas filmas scenāriju.

Džeims Folijs sāka savu karjeru ar trilleri "Bailes", taču pēdējā laikā viņa karjera bijusi vērsta uz mazā ekrāna un pēdējo reizi uz lielā ekrāna viņš bija redzams 2007. gadā ar trilleri "Perfekts svešinieks".

Filmu uzņemšana sāksies nākamgad. Filma turpinās stāstu par literatūras studenti Anastasiju Stīlu un pievilcīgo miljardieri Kristjenu Greju.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas